ERTV çmend qeverinë, ministrat vënë në skenë spektaklin grotesk

pavarsisht se artikulli ishte pak me tenndenc ndaj qeverise , them se kjo nisme eshte pozitive.

Cila eshte nisme pozitive, artikulli apo emisioni i ERTV?

nisma e qeverise , e dashur, bashkpunimi qe ajo po ben me biznesin, ide e hedhur nga mua para shum vitesh, dhe e perseritur edhe ne komentet ketu.

Cfare artikulli po lexon Pjer? Apo etiketen e uthulles se 1999? Ky artikull flet per reklamen qe qeveria i ben vetes, nuk shoh gje bashkepunim me biznesin.

une sapo e pashe pjesen e pare, bazohem mbi ate qe shoh e ndigjoj,

Pjer, per cfare bashkepunimi me biznesin po flet? Na ndrico se ndoshta me ka shpetuar e te te kerkoj ndjese.

po ndiq pyetjet qe zv,ministrja iu ben biznesmeneve, dhe pergjigjet e tyre, ndiq kerkesen e saj ndaj tyre per te shprehur eksperiencen e tyre, sugjerimin e tyre, etj.
natyrisht qe programi i tyre permban edhe reklame , por/ama kush nuk do te donte te mos ta kishte pak reklame.

1 Like

Faleminderit Pjer. Te them te drejten nuk e pashe emisionin se s’me jep shume kohe pushim pronari i restorantit, lexova vetem artikullin.

kur te shkosh ne shpi e dashur, ndiqe programin, kuptohet ne menyre vertikale, se eshte 1 ore e gjysem thuajse, kap sekuencat me interesante

1 Like

Ed rama smush

Nuk e pe emisionin se pronari nuk të jep shume kohe pushim, amà për të sjelle artikullin kohen e gjete. Si dhe kohen për të kundershtuar Pjerin.

Turp!

“Emisioni”: 2 ore e 20 minuta
Leximi i artikullit: 5 minuta
Pergjigje Pjerit: 2.5 minuta

Turp qe ju kritiket e filmave s’beni dot aritmetike te thjeshte.

Leri llafet.
Solle temen pa e parë se pari vetë.

Dorehiqu.

Artikullin e lexova. Te me ndjeni qe s’kam aq kohe sa ju te shoh reklama 2.5 ore te gjata.

Mos e sillje artikullin atehere.

Dorehiqu!

lol pz ncnc

Admine pa integritet

Dorehiqu!!

1 Like

U merzite qe u kritikua qeveria?

ore ,se pertoj ta lexoj shkrimin… po ministrja ime e preferuar z.Kumbaro ishte te ky spektakli ? -apapa , kur ndan ato cmimet letrare kjo ; aty po qe shikon spektakel grotesk ! -thuajse cdo vit fitojne te njejtet tipa, ca biçim shkrimtare qe as e ëma e vet nuk i njeh !