Është dita e Presidentit Trump


#1

Eshte dita e inaugurimit te Presidentit te 45-te te historise se Shteteve te Bashkuara. Sot Donald j Trump betohet mbi nje bibel qe nena i pat dhuruar dikur dhe nje tjeter mbi te cilen u betua dikur Abraham Linkolni, e shume vite me vone, pak vite me pare, Presidenti Obama. Ceremonia zhvillohet nen masa te rrepta sigurie, normale per nje ngjarje si kjo, dhe disa nga te ftuarit e pare kane mberritur para ores 6 te mengjesit me oren e Uashingtonit. Presidenti i zgjedhur Trump, mberriti ne DC dje bashke me bashkeshorten Melania.


#2

Dita qe njerezit te vishen me te Zeza…Rreshkitja e shpejte ne humnere zyrtarizohet Sot.


#3

Si i kishte thane te shoqes? - a do me i than nja dy llafe,hec shushke e thuj nja dy fjale dhe ti ! :grin:


#4

Baba krenar qe Goca e vet posedon DERR BOTHE


#5

A date which will live in infamy lol


#6

Baba i vemendshem dhe viril qe do ja lypte Ivankes po te mos e kishte goce…tamom Baba per ket komb


#7

King Trump the Great, ky


#8

Urime urime z Trump, tashi edhe me nje Shqiperi te lire.


#9

Kane fillu me u tall edhe te vetet tashi.

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/01/20/vazhdon-tallja-e-lsi-me-ramën-ditë-të-këqia-për-kundërshtarët-e-trump


#10

Mbaroi dimri filloi vera. Iku nata erdhi dita.


#11

#12

Shshshshttt… Filloi Bjutifulli


#13

A di njeri se kush do e mbuloje turnin kete fundjave? Degjova qe Putin kishte vene emrin i pari.


#14

C’lajm i kobshem!


#15

hejters gona hejt eniuej, is normal.


#16

Of moo, lotet e ktyne vetem kristalet e shandalirvet te shpies sbardh i konkurojn sot :smile:


#17

Shqiperi,mos ki frike,se ke cupat ne Amerike


#18

suksese presidentit :slight_smile:

rrofte first lady, e filmat porno qe do behen te frymezuar nga first lady


#19


#20

Heren e parë si tragjedi: