FAKSIMILE/ Shitblerje fiktive pronash, Ismail Mulleti 350 mijë € Shkëlzen Berishës

2 Likes

Qeveria e krimit i ka varferuar shqiptaret ne ekstrem, qeveria e korrupsionit ku Ali Baba me 40 hajdute vjedh shqiptaret cdo dite, shqiptaret po vuajne, ata duan zgjedhje te lira dhe demokratike. :v::v::v:

Keto jane maja e ajzbergut te vjedhjeve dhe korupsionit te klanit berisha. Dhe vazhdojne te pretendojne per te qeverisur perseri, por duke marre pushtetin me dhune. Cohuni bre popull dhe shkermoquani cadren maskarenjeve. kapini prej zhelesh dhe futini tek salla e parlamentit dhe aty nen presionin e shpullave dhe peshtymave bejini te ngrejne kartonat per te aprovuar ligjet e reformes.

Me thene te drejten s’ka nevoje per force, para komisionit po shkojne vete - frika nga ligji a thuaj c’te duash. Tjeter pune se Komisioni parlamentar eshte handikapat.

Bab e bir + ed e met, ne litar pa gjyq!

Po po vetem zgjedhje te lira dhe demokratike me nje qeveri teknike, ne te kundert bojkot.:v:
Sa per Zenin ka konflikt interesi me te denuarin Balla,

1 Like

Vertete? Une e degjova qe u ngrit sot nga lajmi qe Fed do te rrise normen e interesit.

However, the markets were more focused on comments on Tuesday from a handful of Federal Reserve officials, including the influential New York Fed President William Dudley, who said the case for tightening monetary policy had become “a lot more compelling”.

BBC dhe AP e kishte ore zoteri…
Nuk jane fjalet e mija ato.

Ja ku e ke edhe NBC
U.S. equities kicked off Wednesday trading sharply higher, with the Dow Jones industrial average climbing above 21,000 for the first time, on the back of President Donald Trump’s speech to Congress.

1 Like

Po me idiotlleqet e Albanistanit do te merremi?
Kemi nje kryeminister qe sipas BIRN ka 200 milion euro pasuri dhe albanistanezet vazhdojne e duartrokasin…
Popull kot,nuk ja vlen te harxhosh kohen.

Acdc, eshte zonje gjembi, me shume respkt per femrat, ti je edhe i vjeter ketu, apo ja thua kastile per ta bere pissed off!?

2 Likes

Jo nuk e dija vertet,kujtoja se Alba ishte zonje.
Por dakort qe tani e tutje do ti them zonje.

Trampi ka 5-6 tema te tjera, shko krehja bishtin aty, jo ne cdo teme. S’kemi ku te futim koken se po na e dhisni cdo teme me politike, edhe te ato te artit, edhe te ato te Shqiperise, edhe te sportet. Si s’pertoni qe konsumoni politike 24/7.

dakort😀 thashe se e dinje, po kur i thua nje femre zoteri te marrin zët, nga pervoja ime kjo,
Nejse, ku ish muhabeti!? per Z, Trump!?

2 Likes

Jo, te Zeni dhe pastrimi i parave nga shitja e tokes se Fazllicit. Mos ler shoqerine te te fute ne udhe te keqe, permbaju temes.

1 Like

A po ke te drejte, qenkemi te tema e Zenit.:v:

Nuk e di per ty, po une vetem Zenin besoj se gjithe te tjeret jane mashtrues, qe nga i pari tek I fundit. S’ju ze dot bese. Ky te pakten duket qe eshte qelibar nga zemra dhe nuk para genjen. Maksimumi te vret, po per te genjyer as qe behet fjale.

E ka nje gen nga baba qe eshte i paster, ke te besoj!? Beqen, Tahirin, apo Gjiknurin! :joy: ( kete te fundit e pashe me Fyllin ne avion stamboll tirane bizness class ) qe benin orgji me dashnore ke hoteli i Balilit!?

1 Like

Do thuash ti zeqo genjen Manjani! po i thone nje llafi ku ka zë s’eshte pa gjë.

Varet kush e nxjerr ate ze, pa me ty jam dhe une. Se sa per ze Shqiperia gelon, punet jane te pakta po llafet sa nje oka.

Varet kush e nxjerr ate zë thote!?:smirk: , po Manjani pra, ish ministri i drejtesise se rilindjs, keta kur bijen nga kali cicerojne.