Foto e ditës: Ora e banjës

Është një foto e shkrepur në Palestinë pak kohë më parë. Salem Saudi, 30 vjeçar lan të bijën dhe mbesën në të vetmen pjesë të pashkatërruar të shtëpisë. Vaska është një ndër orenditë e pakta të mbetura dhe babi di sesi t’i bëjë vajzat të buzëqeshin edhe në mes të tmerrit të luftës.

Foto: Emad Nassar

4 Likes

nja një vit më parë

Ne fakt pothuajse 2 vjet. Ne cdo rast, mund te ishte shkrepur dje.

jo, ka mundësi që nuk e kanë më të njejtin kapacitet për tu gëzuar. koha në luftë është e rëndësishme.
sigurisht fotografia është shumë e bukur.

çer lesh burri esht ky qe lan komet kalamojve!? Burri la komet kalamojve, gruja ka shku ne diskoteke ne Jeruzalem!

1 Like

Zaptim i prones private. Kushedi se kush ka paguar per ate jakuzin…

1 Like

Fotoja, flet me shume se artikujt, ne kete rast.

Balkanweb
VLORË- Incident në Vlorë. Shpërthen makina e sekretarit të Partisë Socialiste, Kreshnik Tepelena.
Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 06:30 minuta në zonën e Ujit të Ftohtë, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar nga shpërthimi.
Nga shpërthimi mësohet se është dëmtuar tërësisht mjeti tip ‘BMW X5’. Raportohet se ky është shpërthimi i dytë brenda pak orëve. Pasi më herët ka shpërthyer edhe mjeti i prokurorit Dorian Tafili.
Ndërkaq, policia ka nisur hetimert për të dyja ngjarjet.
2 PËRGJIGJE

X5 = $50k

Sa e kane rrogen keta?