Foto e Ditës

image

image

image

image

image

4 Likes

Fallin’

2 Likes

http://www.gazetadita.al/fotot-debore-edhe-ne-theth/

14-768x576

Olympia Park München

nga te rrallat lajme te verteta ne shqiperi dhe aksidentalisht gazetari e mire

Korrikse, meqe t’shof ketu te fotot, e meqe ke qef filmat, dhe je edhe femer, shife ket filmin, kushedi te pelqe:

asi pergjigje, sa inotçie qe je!
Mir athere, shif kte videon me fotot e ksaj:

1 Like

e njoha ket emer pak jave me pare ne pbs.org nje kanal tv publik, pertoj t’i hyj orarit te gjej daten e programit. Kjo eshte emer i madh tani, thone.

1 Like