Fredi nga Peqini zbulon komplotin sovjetik

Fredi nga peqini dhe luli nga elbasani​:yum: keta lulmbrojtesit hashtagore,nuk e mohojne faktin qe dashnorja e rojes se lulit flet si albana vokshi. Po sido qofte,luli i vocer,nuk e ben dot glasen. Merr glasen serbe te saliut dhe i hedh ereza ruse. Le pastaj kur del me nard filozofin dhe dule jevgun! Bie qeveria vete​:grin::grin::grin:

Ca influence ka peqini mbi mosken?

Rendesi ka te barastundurat kerkojne andej e ketej neper hapesiren kibernetike per te gjetur hashtage per Fredin nga Peqini.