Gezuar 7 marsin


#1

Mbaj mend zyshat e mia, produkt i monizmit, nje nga produket e saj ( mbase e vetmja) te mira.

Ju uroj tere zyshave festen.


#2

Agreed.pavaresisht se mundi I tyre ose vajti dem ose nuk dha rezultate ato te varfrat bene sa munden.ne 91 ne shkoder thuhej :” vetem sahatet dhe mesueset po punojne “.


#3

mos harro kryesoret: fuksat, ndryshe nuk vinte demokracia (edhe per kapon).


#4

un ju uroj kalamojve te zyshave festen:


#5

kalamojt e zyshave te zbaviten per feste me mikin dekostruksionist:


#6

#7

#8

Po fjala mesuese lejohet?? Se kjo petagog-zyshja eshte si martesa e dules me nard noken


#9

Gezuar 8 Marsin gra. Sot osht dita juaj … vetem iu lutem mos harroni se dreka dhe darka nuk bohen vete …


#10

Me falni shok, jam kurioz…perse mendoni se mesueset ishin prodhimi mi i mire i atij sistemi? A do te ishit ju i lumtur sikur femija juaj te shkonte ne nje shkolle me mesues me te njejten sjellje e menyre veprimi te nje mesuesi te asaj kohe? Une nuk do te isha i lumtur, por e pranoj qe nuk e njoh deri ne fund degradimin e sotem , keshtu qe mund edhe te gabohem!


#11

Po, pak dajak is ok