Hashashi, Tirana kërkon ndihmë, Tahiri letër BE-së

Droga e kultivuar gjatë disa muajve në vendin tonë, aktualisht është në proces tharje dhe magazinimi.

Të tjera magazina janë zbuluar nga policia, brenda së cilave u gjet kanabis. Kësaj radhe në Përmet u gjetën dy kapanone dhe u sekuestruan 95 kg kanabis.

Gjithashtu, 1100 bimë narkotike kanabis sativa ishin në proces tharje. Operacioni u zhvillua në pyllin e fshatit Kreshovë, ku ishin ndërtuar kapanonët e vegjël të mbuluar me plastmas.

E gjithë droga u asgjësua me anë të djegies, ndërsa si pronarë janë identifikuar dy banorë të zonës që janë shpallur në kërkim.

https://vid.me/tUJM

Po tahiri nuk ka pse shkon kaq larg! Shqiperia ka qytetarin dixhital! Ia numeron te gjitha ai! Po si pelqeu ai le te marre nje taksi si EKR dhe te update-oet me te rejat e fundit. Po si pelqeu dhe ky variant le te shkoje ne Vlore, te ulet te kapelja dhe te marre axhansat e fundit te radiokapeljes.

Rrofsh qe na kujtove kapelen😀

tahiroja po ben reklame, po i tregon europit qe kemi magazinat plog, na ndihmoni ti shesim tani, se po afrohen zgjedhjet e reja e skemi me ca blejme thaset e miellit…

Po edhe ky vetem per 2% qe ka mbetur pa asgjesuar e ben kaq te madhe!? kur deri tani kane asgjesuar mbi 98% .

2% te atyre qe skane paguar taksat rilindjes, 98% i pa paguar ne kohe