Hetimi për sekserin e CEZ, ku shkuan 7 milionë euro?

Sekseseri kosovar Nue Kalaj, i dyshuar për lidhjet mes qeverisë Berisha dhe kopamnisë CEZ në çështjen e privatizmit të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë në 2009, nuk u paraqit në komsionin hetimor parlamentar, edhe pse ishte njoftuar në adresën që mban në Shqipëri.

germo tari germo, se 7 milion i gjen cent per cent

Ky Nu Kala duhet te jete mirditor i ram para 100 vjetesh ne Kosove,noshta prej katunit tem. (Ka nje fis kalajsh sot qe flasim).:grin:
I mor n’qafe berishajt me ca shof,i fiku.

Qysh pas1990 ne Shqiperi u instalua sitemi I seksereve nga ideologu me I madh I shkatrimit te kombit dhe pasurive kombetare doktor professor Sali Ram Berisha ! Ju kujtohet kosovari Hajdin Sejdia ?! I pari ky kosovar. Po Fazllich, serbo boshnjaku ?! …dhe pastaj tek I fund it Nuje Kala !! Sistemi pyramid I sekserve per nje cherek shekulli e ka rrenuar kombin shqiptar deri ne fund !! Duhet edhe nje cherek shekulli qe shqiptaret te dalin nga rrenojat e kesaj Piramide sekseresh hajdut dhe zhvates te prones publike !cdo skandal qysh prej 1997 dhe deri me 2013 ka firmen e eksponentit te lart permendur me gjithe rrjetin e tij te afert dhe te larget te turli sekseresh qe kane rrjepur pasurite publike Ku jane evidencat ? Ka mbi 20 vjet qe emri Berishes lakohet ne shtyp , per skandale te ndryshem qysh prej 1997 te pakten ! Eshte Izet Haxhia qe po shkruan libra per Berishen dhe skandalet e tij Njeriu me I afert dhe deshmitar kyc I te kaluares se dyshimte te doktor profesorit ! Me falni se kemi edhe Ilir Floririn nje tjeter kaliber me I sofistikuar se doktori!

Fakte, jo llafe, ose plumb ballit kush te kete bythe

Ca fakte do shqiptaret kerkojne azil ne Gjermani me shume se sirianet dhe irakienet afganistanet ect ne 2016!

Prova qe ta fusesh ne burg o burre, se spo ve ne dyshim qe eshte maskara. Ky eliminon njerezit qe mund ta djegin, e ky lloj ujkut duhet vrare

1 Like