Ho me,e pat'e ?!


#1

Bravo Edvin Kristaqi!


#2

Nuk edi se cdo te thote avukati nashti… apo i paska heq Edvini akletet e bardha nga frika…


#3

shume mallengjyese, se perfytyroj dot sa xheloz do behen nashi xhelal mziu i kamzes me lulzimin e bashajve/


#4

Foto, pfff, te gjith presidentet e kryeministrat, bojn foto se bashku kur takohen, çfar ka te re ketu. Puna eshte se sa i ke dhene vendit tend si kryemanaxher, si drejtues.


#5

kur e boni foton lul trapi pse mos e boj edhe Ed palloshi? Osht bo Trumpi si baxhelle !


#6

Alekooo, po ç’pate mo me Palloshin, ti ishe mire me ate gjer dje :grin:


#7

Dy miqt e shquar te shqiptarve :joy:

ps. Atletet?


#8

u bene dy koqet bashke


#9

me siguri do i kete bo naj sugjerim Trumpit si ta rregulloje ndertesen e OKBse, oborrin, banjot a ku di une


#10

Opozite e Leshit…e pak u them…me ne krye Nikoll Lesin e Lubonjen varin shpresat a do dali ne foto Edvini me Trumpin apo jo … a do iki cdo ambasador amerikon sa te vije i verteti qe do ndihmoje Salih Qenefin…Opozite e Leshit qe merret 1 vit e gjysem me fotografi.


#11

Menyra si po i qeshin aparatit,m’duket sikur z Tramp,masi asht nda me Edvin Kristaqin,te kete than - yeah,he is our son of bitch! :grinning:


#12

kjo s’eshte foto per te pare e mburrur o pjeter por hajde thuaj per ca e ca eshte simbolike e madhe.
rrofsh.


#13

Ju kujtohet si shkruanin mediat me Nikolle Lesin ne krye se mbas fitores se Trumpit Edvini do perfundoje ne ndonje ishull francez??? Po analistet Mongoloide Lubonja e Bushati e Shpullaku kur i harxhonin oret televizive me thagma mbi ambasadoret e ndryshimet e ardhshme nga Washingtoni?
E po si mund te votosh Idiote te tille ? a ka faj poplli Skipetar qe doren e pret e Shqupin sun e voto?
FALEMINDERIT ZOTI TRUMP :rofl::rofl::rofl:


#14

Po na cmenen mo! - “do ta shtyp si insekt ka thone z Tramp” - thojshin gjithe diten e dites. :grinning:


#15

dhe te mendosh qe Luli e bleu $20,000 foton si kjo me ngerdheshjen diplomatike te trump :smile:


#16

Zoti Bongo diskutoi gjate mengjesit te sotem me zotin Trump situaten me te fundit ne Gabon, si dhe rreth reformave sa i takon mjedisit, per gjetjen e zgjidhjeve te qendrueshme per zhvillimin e Gabonit…


#17

Po ashtu i ka thon o Kapo, ajo dihet,
jam qeveritar nga Maldivet dhe i lumtur per zgjedhjen tuaj :smile:


#18

Edvinin e ka shtyp por cer do i boj George Shoroshit …do e shkulte nga gjithe evropa lindore e kryesisht Shqiperia.
Te numerosh gomarlleqet e pafundme ne sferen gjeo-politike te Qendrestareve dhe te Barazlarguarve do besh nje pauze dhe do i besh vetes pyetjen therrese: O zot po kta vet a e kuptojne sa Idiote jane apo vetem bota e di???
Nejse Trumpi Shoroshin e shkuli prej Shqypnie sipas lajmit te fundit…te gazetes se botuar cdo dite per 5 muaj me rradhe.
Idiotesia per kta njerez eshte fat se ndryshe si do mbijetonin.


#19

Tashi Z. Trump dihet te grab nga pussy, po edhe $€£¥ nuk u thote jo, s’ka rendesi nga vijne. E ka kete te mete.


#20

Ma bej hallall o Trump efendi se me foli goja para mendjes .:blush: