Hoyt Brian Yee risjell në tryezë paketën McCallister

Top Channel dhe media të tjera raportojnë se Zv. Ndihmës Sekretari amerikan i shtetit Yee ka risjellë në tryezën e PD-së paketën McCallister të cilën Basha e refuzoi më parë. Paketa i jep Opozitës kreun e KQZ, disa ministra, zv. Kryeministrin dhe të tjera siguri. PD ka 24 orë të vendosë të hyjë në zgjedhje, përndryshe, sipas Yee, zgjedhjet do të zhvillohen pa PD-në dhe SHBA-të do t’i njohin zgjedhjet.

Kinez Sorrist , drejt pushimit nga puna , ditet e fundit ne detyre , pra i paperfillshem .
Faleminderit zoti Trump .

1 Like

Le ta risjelle sa te doje, e kur te doje, vetem qeveri teknike, s’ka kompromis tjeter me mafjen ne pushtet. hajt ik nashi me gjith ate kinezin tjeter.
Faleminderit Z. Trump.

1 Like

E tha Nipcja i Hysniut dhe Xhelilit…Administrata Trump nuk e njeh mire Shqiperine… thjesht kopjojne qendrimin e Evropit tha…kurse Lubonja si Plakat e Kadarese pyeste Islamikun Ilir Kulla…qe ky Yee eshte i administrates se re apo te vjeter… Nuk ju do as dreqi per fat the Shqiptareve. Pale kur te pyese Ivanka e kthyer ne Fe EBreje… O BA po cpune kemi me kta Talibanet e Qadres ne jetojme ne Towers E plaza

sa pafat kto partite e vogla dhe njehere qe ju dha rasti te ishin protagoniste ne opozite …

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: :rose:

Shyqyr qe te pashe njehere duke qesh mor komunist i pandreqshem se vetem zeherr nxjerr nga goja :thumbsup:

1 Like

U 10-va tu qesh kur pashe prap fytyr kinezi :grinning:

:joy: je i modh pjero.

Fytyra e kinezit eshte fytyre pecogroso.

na çojne kineza se me ta kemi qendru miq me gjate se te tjeret. na e dine gjuhen.

Akoma jo Gjembo, por import-eksporti po jep rezultatet e duhura pertej Antllatikut.

jeni bo delusional fare eh, qe ta dini

Brado, ç’a thuhet nga Sozia, do i pranoj keto kushtet e reja nga “kinezi” :yum:

Ca e ngatarron gjemin me import -export o Pjero , gjemit jepi Pjata me la dhe je ne rregull , por per ta zbukuru pak , gjemi gastronome :joy:

1 Like

E di Brado, por i kujtova nje nga tezat e VQ, per te cilen eshte folur shume ndermjet peco-groseve.

E di , per me siper , Basha nuk e pordhi fare kte sozine sic e quan ti , ky eshte ne ikje Pjer se eshte i Administrates se vjeter , thjesht ka ardhur se merr dieta .
E more vesh besoj qe kishte desh te takonte Komandantin ky sozia , nuk kishte pranu Komandanti , vetem ne telefon kishin fol , ne fund i kishte permend Sorrosin Komandanti :wink:

ore nje gje nuk e kuptoj se kur ke 26 vjet larguar nga ai vend, te ikin mendt.

ca jane keta hojta dha hana qe ikin e vijne ne ate vend dhe japin mend. kush i ka zgjedhur keta?

ikni ore mos na cani bythen.

I dashur Brad, emri; Sozi/Sozia, eshte per Bashen, siç eshte Buall Mavria per komandantin :grinning:

1 Like

Ouuuu ? Anullohet takimi i Qershorit !