Ikën Manjani, vjen Vasili

Ja ku u punesua dhe nje tjeter. Thoni po deshet qe nuk ka pune.

1 Like

Pse kshtu? Peshqit e £$! kane ndonje shpjegim?

Mos ta kruje kush me Edvin Kristaqin,ka cu n’shpi Salen, s’po coka Manjanin.
:grin:

1 Like

kur te coje dhe Meten, flasim

M’varet si sillet,po u soll mire,do ta maje,perndryshe,e din vete ai.

Efekti i komisionit hetimor te pergjimeve…, sa me trazu ca ujera asgje me shume.

Ky eshte haber I mire.vasili ka aftesi Te larta drejtuese .si minister ishendetesise beri nje pune Te shkelqier :smile:

2 Likes

Ne edhe pse s’jemi dakord,jemi luajale. Respektojme paktin.Ne baze te paktit,lsi ka te drejten e propozimit per ministrine perkatese.

po po, pervec te tjerave keni fituar dhe aftesi te reja ne kuader te luaj-alitetit

1 Like

aty-aty me NN

Rri urte,se po desh Edvini te shkarkon prej admini.

me shume eshte per t’ia pas fryken Metes se ai pyetet ne fund, apo jo.

per saktesim, I’m no admin.

Çfarë duhet më shumë që të rrëzohet një Qeveri???

Manjani: Rama, Tahiri dhe Ahmetaj shkojnë me dashnoret tek Balili, Klemendi i begenis me drogë!!!

Ministri i shkarkuar i Drejtësisë, Ylli Manjani ka hedhur akuza të forta ndaj kryeministri Edi Rama në lidhje me qeverinë që ai drejton.

Ja deklaratat më pikante të Manjanit:

“Kjo qeveri kështu u katandis…”

“Mbledhjet e qeverisë janë jokushtetuese…”

“Kjo qeveri është e kapur…”

“Shërbimet partnere i kanë kërkuar shkarkimin e Ministrit të Brendshëm…”

“Mbledhje Qeverie nuk bëhen…”

“Rama telefonon gjyqtarët për të futur në burg një katundar…”|

“Rama më shkarkon se flisja pa leje…”

“Ndërkohë që Dosja Balili asociohej me mua, ministra të qeverisë flinin me dashnoret tek Santa Quaranta…”

“Prokurorët ndiqen nga trupa speciale policie…”

ku jane lesheistat?

Zgjedhje them una e kuptoj qe padurimi eshte I madh por jane vetem 4 muaj larg😄

ishte i ri ky ne organizate. partia siciliste funksionon me kodin e heshtjes, kete ky duhet ta kishte mesu qe ne fillim kur pranoi me u perzi.

plasen pusetat, na qelben, nji e dy e po i njejti muhabet, era qelbesire.

he se me mire do behet. Sa te shfarosen te gjithe armiqte e popullit. Besim te patundur te Partia, shoke e shoqe.
Kapo paska fillu te behet prape aktiv. Po deshe me e von ne siklet, pyte ca mendon per Meten ne ket moment

3 Likes

Manjani: Rama donte te me mbyllte gojen nderkombetaret kerkuan shkarkimin e Tahirit
Ky eshte nje cope idioti

Shume dakort me kete levizje…

Vasili ka qene minister edhe ne qeverine demokratike… ate qe na hoqi vizat me evropen.