Izmir Smajli fiton medalje ari, kampion europian

Izmir Smajli i Shqipërisë është nga sot kampioni i Europës për kërcim së gjati me 8.08 m. Smajli e firoi garën në Beograd ku po zhvillohet kampionati.

2 Likes

Po rilind dhe sporti. Ne futboll pjesmarres ne kampionatin evropian,ne kercim s’gjati kampion evrope. Dhe njehere flamuri shqiptare ngrihet ne mes Belgradit.
Bravo Edvin Kristaqi!

1 Like

Aman o Pjeter se nuk te rilindin ata qe te vdiqen.

Rezultate ne rritje presim dhe ne sektore te tjere, dita dites ka permirsim ne cdo fushe te jetes ne albanie, reformat po celin sythet e para pranverore

1 Like

Ky qenka per skifter, kcen direkt ne tak te trete

Te dalte shurra e paster more djale se na nderove vatanin.

1 Like

Le te presim testet pastaj flasim
.uroj nga zemra ti dalin negative.

I dashur Pjeter, mos u bej si ata te PD, qe therasin ore e çast; Rrofte komandanti.
Apo e kishe me tallje :blush:

2 Likes

k"me ken shkodran t’tana i ban"

Ismaili i dyte qe ngriti flamurin ne beograd.

fatkeqsisht ate te parin e futi ne burg rregjimi VuPScicst

bravo djalit! po të përmirësohej pak infrastruktura sportive ,do kishim rezultate më të mira. me lekët e gjin gjonit mund te bëhej një stadium vrapi si ai i serbit

Urime Izmiro :slight_smile:

Bravo shqipe! Serbet me nje vrime i bien fyellit… provokacija, provokacija… si nuk u merzitet vetja.

Xhesi owen ne lojrat olimpike te gjermanisw naziste, to idhio