Ja,urno!

Ndonje qe e ka shume xhan duhet Te marre persiper detyren e trishtuar ti beje Te ditur se po le koqen e namit :blush:

3 Likes

Me sa duket po kalon nje periudhe jo fort te stabilizume nga ana psiqike.

lekoqen e namit lali

Gjeni dicituren:

http://shqiptarja.com/fotogaleri/index.php?id=24574

Kushedi cfare eshte duke menduar ai tipi me xhup blu.

Me bezdis me teper xhaketa e rrudhur. Eshte krim sartorial.

E lodhen hallet e vatanit ,me rafte pika mu per Te :blush:

P.s Shqiperia edhe ne rregull Te jesh ta heq mendjen e krese,jo me ai qe I hyri asaj pune me gjys truni to begin with :blush:

Thone qe mban Pampersa sepse ka nje semundje qe i del zorra e trashe jashte dhe kryen jashteqitje te pavullnetshme .

2 Likes

Kohe e zakone.dikur lale Hekri dilte me kaskete bollshevike ,ky del me brekushe :blush:

1 Like

se dija qe ky koqa 50-t e kusur vjeçar paska qene fan i Mc Hummer… -vetem se Mc Hummer , megjithse shume popullor ne kohen e vet , nuk ja arriti ti bente mode benevreket.

ndersa xhaketa, si kryetar kooperative e tipit te larte, qe ka hipur traktor me traktor e zetor me zetor.

:laughing:

zhardin,
nese ekziston krimi sartorial, atehere ne baze te aksiomes eros-thanatos duhet te ekzistoje edhe seksi sartorial:

1 Like

image

Dicitura : " Why ? Because Fuck everybody, that’s why … "

“You know the message you’re sending out to the world with these sweatpants? You’re telling the world, 'I give up. I can’t compete in a normal society. I’m miserable, so I might as well be comfortable.”

  • Seinfeld.
1 Like

A i ka mbushur apo jo poturet?

Ne faket, edhe shume larg realitetit nuk eshte kjo e Seinfeldit. Most people give up trying to understand “normal” Albania and Albanians.

2 Likes

Bravo Edvin Kristaqi!
Edhe nje premtim tjeter i mbajtur nga Rilindja.

1 Like

duke e bo vete transportin e lekeve, se po i digjen ushtaret nji e nga nji, e kater e nga kater…

3 Likes

Ky njeri e ka nje brenge…!

2 Likes