Kamza nderon Trump

Qyteza e Kamzes nderon dy here Presidentin Trump. Ne Nentor i dha titullin e larte Qytetar Nderi. Ndersa tani i ve emrin e tij dhe nje rruge. Faleminderit Dr. Mziu!

Rrespekte! Mos e bejne dhe keta si Saranda qe vuri bustin e Hillarise dhe e hoqen eventuelisht.

Tani presim nje kazino, hotel ose fushe golfi me emrin Trump ne Kamza City.

Nashi edhe nje binjakezim I kamzes me Washington DC inshallah :grinning:

Idiotlleqe alla turkoshqiptare!

Vallai duheshe nje rruge me emrin e Z. Trump.
P:d, ajo rruga e Geoge w Bush vazhdon te jete akoma e tij!? apo ja bene si Hajries ne Sarande?

1 Like

na myten katunaret bythlepirsa, rob pa identitet.

Zeqo, si mund ta quash veten demokrat e mos te jesh i familjarizuar me Kamzen?

1 Like

E paska rrahur me rrip pantallonash Lu-ja.

kamza nderon trampin- duhej. emrat lakohen në gjuhën shqipe. e dyta, le të themi, xhastin mahmutaj,banor i bruksel street në kamëz,nxënës i amerikan kollexh of bathorja,e don shumë trampin :smiley:

Po ca xhelal ziu, ne inaugurim kish qene seriozisht edhe lul basha, kandidati per cjap.

Vazhdon Lideri Rajonal tu qendroje fjaleve qe ka thene tek libri “Kurbani”?
Apo ka ikur per riciklim ai liber-testament?

Nder i madh per z. Trump - mendo sa do emocionohet! Te presim njoftimin e White House - nuk besoj te lene pa permendur.

Brravo z.Mziu.
Brravo shqiptaret.

Nji dite keta te dy do te takohen si Presidente.
Gjysma e punes eshte e bere.

1 Like

pse jo bullgaro-shqiptare, ose fino-shqiptare?

image