Koncensioni i Rapiscan/ Shefi i firmës amerikane: Ju tregoj arsyet pse

http://www.panorama.com.al/koncensioni-i-rapiscan-shefi-i-firmes-amerikane-ju-tregoj-arsyet-pse-marreveshja-eshte-nje-rast-korruptiv/
A duhet te hetoje prokuroria kete koncesion dhe shume koncesione te tjera qe bien ere korrupsion.

C’e shkretuan anembane ! :weary:

Kush ta hetoje??? Po a nuk e shikoni qe PD bashke me LSI po organizojne protesta per te mbajtur Llallen ne post si i vetmi qe mund te bej nje hetim serioz dhe te paanshem te korrupsionit! Por EKR si bir bllokmeni, i biri i te eterve dhe nipi i dajave nuk do drejtesi! Prandaj po e shkarkon Dhallen. Te henen ne proteste para parlamentit per te mbrojtur reformen ne drejtesi :v::v::v:.

2 Likes

OSI Systems (OSIS) was destroyed after a short seller released a derogatory report. The company is denying some of the factors in the report, but the damage is already done. Stock volume patterns are among the worst in the entire stock market. There should be some support near 49 (the double bottom in 2016). Average volume is 209. Yesterday’s volume was 10,560. Call volume was 2846, compared to Put volume of 7714.https://www.google.ca/search?ei=n9I1WpuEFIPKjwSD3qOADw&q=osis+stock&oq=osis+&gs_l=psy-ab.1.8.0i67k1l8j0l2.6839.6839.0.10046.1.1.0.0.0.0.99.99.1.1.0

Ridvan Bode duhet te dergohet ne gjyq dhe te tregoj se i mori vete te gjitha paret apo i ndau me dike tjeter.

Me duket mua, apo Kapoja po tregon shenja rebelimi ndaj PDhit, ose mbase brenda ndonje klani ne PDh kunder te cilit eshte edhe Komandanti.

1 Like

Ajo qe me duket pasens eshte a jane te nevojshem keto koncesione. P sh a ishte i nevojshem check-up ne fushen e mjeksise, nderkohe qe rreth 100 milion mund te ishin investuar per te ngritur 3-4 spitale te reja moderne.