Kostot e fushatës: Si Shqiptaret nuk e kane ende edukaten t'i permbahen nje teme

Lexoni komentet dhe beni lidhjen.

Bo ça po ju ben Luli ktyne, i degjenerovi fare.

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/06/02/mori-pjes-n-fushat-shkarkohet-drejtoresha-e-em-ruar-nga-ps

1 Like

degjenerim fare…

Ta Gezoje edhe Marisa, se eshte vajze persembari…

http://www.lapsi.al/lajme/2017/06/02/mori-pjes-n-fushat-shkarkohet-drejtoresha-e-em-ruar-nga-ps#.WTGKA9y1vqE

Qe ta kuptojne kecat e ekzaltuar te PD

Keta ministrat bejne propozimin te drejtoret perkates qe keta persona te shkarkohen,
por propozimi nuk u pranohet. Asnjeri nuk eshte shkarkuar.
Thjesht jane propozuar shkarkime, dhe nuk jane marre parasysh. As edhe nje.
Sepse pjesemarrja ne mitingje ka qene pas orarit zyrtar, dhe kujtdo ia lejon kushtetuta.

Ka kosto fushata, kjo e hoqi ne kurriz per partin.

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/06/02/mori-pjes-n-fushat-shkarkohet-drejtoresha-e-em-ruar-nga-ps

Ja edhe nje tjeter, e katerta vetem sot… ta gezojne.

keto ka mundesi nuk votojne me per PS-ne se i la ne mes te kater rrugeve…

PD do marrë 3 deputetë në Berat, por i treti është Lefteri! Si do bëhet 2 për PD-në dhe 1 për PS-në do bëjmë fushatë! :cry:

Po sie thone more aman, per secilin nga keto, u shkarkua thone …

dmth qe punon mire sifoni :))

Epope mo epope:


shpjegoja me perqindje, shkabe qe ta kapin idene me shpejt.
Sepse matematika nuk te le te genjesh, aty 2+2 bejne 4

O superfansi im qe me lexon gjithcka. Me vjen keq qe s’ta kthej dot duke te te hedhur te pakten qurrat, se per te te lexuar as qe behet fjale.
Je bere si dibranet kur martohen. NJe jave feste e dasme ben dhe ti kur me kap ndonje gabim. Gezuar festen gjithsesi. keshtu gezofsh gjithnje :))

jo mo, une e di qe ti nuk me lexon se e ke thene disa here. Po pergjigju pak kurreshtarit se po tallet dhe ai me ty

Do habitesha po te mos ishit ne te njejtin nivel e ne te njejten mendje, jo kjo qe ke sjelle.
Po si mo paske marre mundimin paske bere print screen, e ke bere upload, dhe madje e ke nenvizuar me te verdhe? :joy: Nuk di si te reagoj kur ti me tregon qe jam kaq i rendesishem ne jeten tende, qe fjalet e mia ketu trazojne aq shume gjera e emocione ne trurin tend. lol E kam ditur gjithnje qe kam mendime te fuqishme, por jo qe te corodisin rob keshtu ne kete fare feje.

13 komente, qe te 13-ta jane jashte teme. :clap:

Dmth sipas teje, ambasadat na paskan autoritetin per te vendosur per te neperkembur shprehjes e vullnetit politik te 600000 shqiptareve?!:astonished:

Cdo shtet qe te ekzistoje me qeverine e tij duhet te njihet nga gjithe vendet e botes.
Basha po shpresonte qe vendet e botes te mos e njihnin nje shtet pa PD ne zgjedhje.
E kishte gabim. E zhtyi koken te kapuli qe kishte bere dhe u terhoq. Rama e lejoi

Vizat u hiqen vendeve te qeta ku nuk ka rrezik per lufte. Vizat u hoqen sepse PD nuk kishte nje Berishe ne opozite qe te pengonte ambulancat qe te mos shkonin dot ne spital, te kerkonte qytetaret te mos paguanin taksa, te terhiqnin zvarre kundershtaret politike e qe te bllokohej shqiperia.

po punoni per Ramen more po i hiqni drejtoret e LSI-se dhe po ia lini Rames hahahahaha o yzmeqaret e rames

Ah ju lutna, Hiresia e tij e Skraparit ka thon qe mo 26 Qershor …Lulthimi e Edvini do zihen kush ti boj cerr a zile i pari Tit Vasilit. :fist:

Kushdo qe Te fitoje nje tufe burdallenjsh do jene qe s’do bejne gje per popllin i cili ka qejf Te genjehet .psh premtojne partia ne pushte se do te krijojne 220 mije vende pune ndersa ne zgjedhjet e kaluara premtuan se do krijonin 300 mije .keto rrena I thone serbes diten per diell e militantet prape bejne be per Edi Ramen :smile:

LesheLi, ka premtu 170 000, Lulthimi ka premtuar 200 000, por Cuni Sheqeres para 8 e 4 vjetesh ka premtuar 250 000 vende pune, keshtu qe populli nuk genjehet nga kto gjona prej vitesh.
Populli Skiptar genjehet nga rrenat qe do kete viza per USA per te gjthe, Ne gjermani te japin 3000 euro ne muaj si Sirian apo nafta ne det me Grekqiret do na kthej ne Saudi Arabia. I ke humb kontaktet tina me vatanin.