Kryemadhi në krye të LSI

Pa surpriza, LSI zgjiodhi mbreme monika Kryemadhin ne krye te partise.

Suloja ketij deri dhe nusen ja dha nga Dibra.
Tëpke si Komandanti.

Pauvre nature humaine !

Lesh e lija shkon drejt shkrirjes sidiqofte, meglio cosi…

A nuk perben shkelje ligji per familjen e pare te jete e perfshire ne politike ?

biznes politike, skeme piramide, aksionet i zoteron 100% familja.
Njelloj si modeli PD me pronesi Berishajt

Kjo po qe do te jete opozita e vertete. Kulcedra Monike!

1 Like

Absurditetet shqiptare s’kane te sosur. Edhe ne nje vend ku absurdi s’eshte me absurd dhe ku gjen sofizma si “cudia me e madhe 3 dite zgjat”, prape kjo s’ka bythe ku te rrije. Presidenti supozohet te jete mbi palet dhe garant i Kushtetutes, por gruaja eshte kryetare e njeres pale. Megjithate jam i sigurt qe te dy do jene profesioniste dhe nuk do diskutojne per politike ne krevat.

1 Like

E cka eshte nje cope divorc per partine? :slight_smile:

Me siguri cifti tani do te deklaroje qe nuk ka konflikt sepse flene ne dhoma te ndryshme. Ose ndonje shpikje alla-Trump.

Mendoj qe do ishte mire qe ne krye te LSI te zgjidhej ndonje figure tjeter, pasi keshtu Presidenti i ka hapur rrugen kritikave ndaj tij per kete çeshtje.

Presidentin ne fakt nuk do ta zere gjumi nga kritikat e popullit, do dobesohet akoma me shume dhe ka rrezik te vdese i ri nga stresi i kritikave.

Presidentit i eshte bere faqja sholle Pjer, kur s’u fut ne burg per floririn qe vodhi me gomar apo per videon ku doli me bllok ne dore, nuk I plas shume se flasin bota.

1 Like

Dhe Kjo duket dikur eshte fresco nga gazetat e kolkozeve te kohes se stalinit .shoqe e mire bollshevike .

Dashuria triumfon!

“Ja si udhëtojnë ku*vat e këqija drejt Shqipërisë. Ju as nuk e dini ku i bie Shqipëria në hartë”, dëgjohet të thotë bukuroshja."

Kur femijet jane me te sinqertte se prinderit
http://www.lapsi.al/paparazzi/2017/07/17/ndryshe-nga-vipat-e-hollywood-bebe-rexha-zjedh-shqip-rn-p-r-pushime#.WW4bZoT5jcs

Per pjeshka te jap te drejte, vete u kenaqa.

Po gruaja u kenaq?

U kenaq edhe ajo. pastaj ku e di ti qe kam grua!?:wink:

Vete ke thene.

Po po tani jam single.

1 Like

Edhe une zeqo

1 Like