Kukan jep lajmin e mirë: Nesër hapen negociata me Shqipërinë

Gjithmone me ka pelqyer perendimi i diellit buze detit Jon apo Adriatik. Edhe ererat kur fryjne nga perendimi me pelqejne. Dhe ja perendimi me ne fund po na vjen me afer se kurre. Fat i madh per shqipetaret e vecanerisht per brezin e ri. Nuk ka gje me te bukur kur nje ender e rinise sone te hereshme behet realitet.

suksese albania

shpresojme qe negociata te mos zgjasin 20 vjet :slight_smile:

Mbase duhej vertet nje Edvin! Bravo!

1 Like

Politike me luge te zbrazur. I ben shqiptaret me dembela seç ishin. Prisni se kur te hyjme ne evrope do ti biem lekut me top! Te …evropen dhe dhe keta 140 shkerdhatat ne keto 27 vite.

Hair inshallah :+1:

Franca … ka adoptuar sipas burimeve më të fundit të besuara diplomatike qëndrimin e bllokimit të hapjes së bisedimeve të pranimit me BE”

Gjithesesi jemi shume te vonuar.

Tani qe hyjme ne pas lufta civile:

1 Like

https://youtu.be/t4-Xz_Lt2p](https://youtu.be/t4-Xz_Lt2p4)