Kukan: PD vonoi reformën | Top Channel

1 Like

Ik ere pirdhu.

1 Like

Shko e re qui .

kush je ti me na tregu neve !!! Ne jemi malok qe i vejm zjarrin Shqypnis per ket Sali Ram Berish.

Nuk e keni josh dot me ndonje vile ne bregdet? Apo kerkonte me teper muti?

Maloke ku fryn Juga jemi, djegjen dhunen dhe shkaterrimin e kemi ne gjak:

Kjo foto e fundit epike, si dy qen kur hane ne nje govate duken :joy: e parafundit me qe shtove e nje tjeter.

Ka dhe qener, qe do beheshin me pushtet:

maksmeto je qe je na nxirr edhe noj foto nga zgjedhjet e 96’ apo nga demonstratat paqesore te 98s.

Ja te mbaroj me qente e 2011-2017-s njehere:

gjithashtu ngaterron dicka zoteri … ne fund te fundit ishte malokeria qe vrau 4 njerez ne bulevard … pse? sepse ngulmonte kot me kot

njehere i akuzonit pse nuk dolen ne proteste … pastaj nuk e di c’fare do te thote kjo foto? Protesta e ketyre ka patur 10 mije here kauze me te forte, kundra kesaj tuaj qe jeni mbledh ne cader kot e me kot dhe qani si buce.

Do te te nxjerr nje foto ne mes te 96-s e 98-s, pra te 97-s qe mos te te mbetet qejfi, per te te treguar “kauzen e forte”:

vazhdo vallzo rreth e rreth … po se kush priste me kallash tek dyert e qendrave te votimit ju maloket e dini shume mire.
nxirr foto te 96 e 98, sepse ajo midis ishte me te vertete kauze e forte … por ketu do i lani hesapet

cjane keto foto me simbolet e serbit, pu pu pu pu

Behuni njerez dhe votoni reformen … keni per te marre me shume vota.

3 gishta me 97, jepeso(vic):

Rama me 2017: Le te formojme bashkimin ekonomik Ballkanik( lexo: Jugosllavine e Re)

Patjeter qe do e votojme, ne krah te vellaut serb dhe perballe armikut malok kosovar:

Tani e kupton se c’fare e ben malokun, malok? Ja keto budalliqe … se ku eshte ul Rama.
Sa per armiq Kosovar, Kosoven e ‘shkerdhy’ Sala bashk me juve ketu e 20 vjet. Dihet mire se kush eshte pro-serb ne Shqiperi…Furnitori i makinerise se vdekjes serbe, shitesi i detit te greket, xhelati i Gerdecit Shkelzen Berisha …

ama se ku eshte ulur Rama per te ngrene ju paska ra ne sy juve … a kur nuk ju ha mortja komplet

Ja dhe i famshmi raport i 96’, qe ti Meto bashke me shoket e tu ne cader te kuptoni ADN’ne maloke te PD’se sot e kesaj dite:

Kjo eshte partia qe 21 vjet me pas,me nje kerrme si Berisha akoma ne krye, kerkon qeveri teknike ne 2017.