Kulti i individit këtë rradhë në formë komike

Heu trim mbi trima ky lideri rajonal Edvin kristaq rama
me bajlozet greke e serbe po lufton.:grinning:
Bythelepiresi par excellent Nikolle lesi e ka shkrepur prape.

2 Likes

bahahaha. ja kane bere bythen tas nga lepirjet, ja e kemi njerin ketu.

2 Likes

:dancer: :smile:
Ky ja zuni venin e pare edhe Gjermanise

e pashe edhe une, s’me pelqeu.
kot me kot marrin gazetat & gazetaret.

fole parakohe o Fikret:
:vertical_traffic_light:

Si kishte than ai greku? - kur nigjova Edi Ramen m’u duk vetja qytetar i botes se trete. Mos u deshperoni. S’keni pa gja akoma.
Bravo Edvin Kristaqi !

Jetoni deri te henen !

  • Avokati

dakord o pjeter, po dhe ne ket fare feje qe shkruan ai, me shume e demton ramen sesa…

get yourself together o nikolle lesi, t’i thone se ka nevoje

1 Like

S’e kam lexu fare. N. Lesi, mirboll,do me shpall faqebotes se asht hala gjalle.

1 Like

Rama ka zan dashnore merkelen, nikolla ka zan dashnore ramen

ogur i keq filloi qe me zgjedhjen e Trump. tani edhe gjermani…

“Qysh të percjell shpija, të pret mahalla”.

Atë e di un!

Fiqo, agroni tr, nisen prap hetimet.

Nooooo please please Zeqo. Kush rri e numro :calendar_spiral:

1 Like

“My dear Aleksander (Vucic)…”, tha.

Gjykatat në Serbi vazhdojnë t’i dënojnë shqiptarët në Luginë të Preshevës për ngritjen e flamurit kombëtar. Festa e Flamurit në të tria komunat e banuara me shumicë shqiptare vazhdon të ndalohet nga Serbia “demokratike”
Në xhaminë e fshatit Geraj, në komunë të Preshevës, nuk do të vendoset sivjet flamuri kuqezi. Simboli i pavarësisë së Shqipërisë në Festën e 28 Nëntorit të vitit të kaluar ishte vendosur në xhami. Por hoxha i fshatit, Hafëz Nexhatiu, thotë për “Zërin” se nuk do të vendoset më flamuri aty.

Ai ishte gjobitur me 300 euro pasi në xhaminë, në të cilin ai është imam, për festën kombëtare ishte vendosur flamuri.

“E kishin vendosur do djem të rinj. Nuk do ta vendosim më”, thotë hoxha i fshatit, një burrë rreth të shtatëdhjetave.

Ai nuk preferon shumë të flasë për gjobën që kishte marrë. As për atë nëse duhet vendosur flamurin. “Le ta vendosin në Komunë një herë…”, ka thënë Hafiz Nexhatiu.

juve të kombit jugosllavist-kosovarist,nuk ju takon të flisni për flamur kombëtar. sepse ju e vini bythën në dy karrige. nqs do rrish në karrigen kombëtare ,po ke të drejtë,por karrigja jote është viçiç-iste. dil e prite vuçon kur vjen për vizite në kosovska-metohija me rreckën e ahtisarit