🌅 Kur dielli perëndon

Ju ftoj te ndani kete moment magjik me t’gjithe ne. Me siguri shume nga ju nuk i keni rezistuar dot asaj shfaqje aq spektakulare qe natyra na dhuron.

9 Likes

dielli ate pune ka o Moza lol.

2 Likes

Ky eshte nje moment fantastik Moza, cfare mrekullie eshte te lahesh ne det ne keto caste. Mundesisht mos kesh njerez rrotull qe edhe fizikisht te mos kesh barriera me natyren :heart_exclamation:
Ah sikur cdo dite te kisha mundesine ta shijoja perendimin, qofte edhe ne breg te detit.

Edhe une kam nje foto akoma me te bukur!

4 Likes

7 Likes

Aquamarine, kjo eshte per ty. :blush:

4 Likes

moza e paska aparatin me te mire :sunny:

1 Like

Kjo nuk kishte dale mire, por kam tjetren qe ka dale qarte dhe paster . :slight_smile:

Llastice, po u mbyska njeri aty moj. Apo kshu e ke zakon i ben foto viktimave per arkiv. :stuck_out_tongue:

4 Likes

5 Likes

përveç aparatit, Moza paska dhe dorë!

1 Like

Jo mo nuk e shef qe u shkri nga kernaqesia e perendimit dhe freskise Se ujit. :stuck_out_tongue_winking_eye:. Gjalle duhet Te jete.

Gjalle, gjalle, po e rrase ne pampor dhe degdise. Nejse mesazhi eshte i qarte, mos e kruni ke peshku i ri me Llasticen, mos u genjeni nga niku perndryshe ju “shkrin” diku nga … :stuck_out_tongue:

2 Likes

We live for moments like this. P.s. Square thanx. :blush:

6 Likes

Thank youu, sa foto e bukur you made my day :sparkling_heart:

1 Like

3 Likes

Ja dhe nje nga une. Bere para disa vitesh me celular, ndaj dhe cilesia e keqe.

1 Like

Mahnitese! Mrekulli te te notosh e te zhytesh nen driten e diellit qe perendon. NJe nga ato eksperiencat e zakonshme por qe mbajme gjithnje me vehte.

Perendim&Spektakel

6 Likes