Kush eshte bilali?

http://www.panorama.com.al/kokefortesine-time-mos-ta-provoje-askush-meta-po-me-tha-me-burri-i-monikes-i-them-gruaja-e-bilalit/

Taksixhiu i Nju Xhersit, Bilal Shehu.

Ca mardhenje ka rama me bilalin?
Mos valle meta ka ndonjë video homoseksuale të rames dhe bilakes, dhe e përdor si presion?

Hehe vec perr bqlliqe ju shko menja mer. Upuzita, duke perfshi dhe presidentin pretendojne se Rama ka taku Obamen ne nje eveniment dhe eshte paraqit te dera si gruja e Bilalit. Dmth, ja ka fut sherbimit sekret, ka shku ne banjo, ka heq paruken, ka fshi buzkuqin dhe trukun qe i mulote mjekrren dhe ato vrragat e syve, ka gjet Obamen, i ka fut doren Obames ne i ka thone hajt bojme i foto me lalin se pranej ka pagu Bilali $80k.

3 Likes

Pse, kur je çift gej duhet patjeter paruke e buzekuq?

mire qe si ka fut edhe duart obames more
:slight_smile:

a thua ka video/foto te eventit te bere nga tjeter kush, me edin si tranvestit?

Ne fakt opozita ka shume imagjinate per gjera te tilla, por ajo qe mund te kete ndodhur eshte qe Bilali i eshte pergjigjur fteses per darken me “Bilal Shehu + 1” ne RSVP dhe aq duhet qe imagjinata te futet ne veprim. Bilali i shkrete e hengri kot, keta shijne.

1 Like

Mund te rrish si te duash ne raportin tend. Pretendohet se Rama i zuri vendin e gruas se Bilalit. Mbase i njeh nga afer ti, mbase Bilali e ka gruan burre.

mos eshte noi bilal i pezes :grin:

1 Like

Prandaj thash se upuzita pretendon.
Qe ja kane zili koqet ja kane. Ato fotot lakuriq te koka e krevatir i vinin si postera atehere.

Jo jo ka vetem foto pasi e kish heq trukun. Por ato nuk i nxjerr upuzita se eshte vesh normalisht aty e te tilla foto nuk i eksitojne.

C’nuk i kane thene e bere. Dru po, foto cullak po, akuzon babain per atesine e djalit po, rreh grate po, gay po, hajdut po e po, gruja e Bilalit po. E ja ku eshte shkemb graniti ne brigjet e Adriatikut dhe po i ben te flasin me vete.

Me rastis njehere te zbres aty te kafja pallatit, nje kafe e vogel e vjeter e frekuentuar ekskluzivisht nga 12-13 vete total nga mengjesi ne darke. Me te thone dy tre mbiemra e kupto direkt se kujt krahu i perkisnin. Duke fol per fotot nudo, per perversitetin, per dashnoret etj njoni qe pyste “po a kish te modhe e? Se une si kom pa fotot, si kom pa.” Ala e pys naihere a ja ka fotot apo akoma. :joy:

skane porhub ata shoket e tu?

Jone burra te nerum nga 60 e siper sot. Antare te nderum te PD-se.

Bilal mavria duhet te jete ne hapsanen federale e pret edin per conjugal visit si shperblim per belane me te cilen e futi :joy:

Merruni me Meten, po I vjen fundi. Jam si Avni Rustemi thoshte. Po rreshket nga paniku. Lol

1 Like

Po pra, problemi i Shqiperise eshte e ashtuquajtura e Djathta, mbasi ja i bo 8 me dy Gjigandi…bashke me vilajetin … jane tu u jargavit si te djathte ndaj ish km socialist te florinjte dhe zonjes se tij hajdute…per shpetim. E djathta skipetare nuk duhet te perdore me fjalen BQ

1 Like

Njeri ketu u be zyrtar I larte I hyqymetit tjetri fitoi tituj letrare ti cfare fiton nga ky pasion per xhigandin?:blush:

1 Like

Fiton Vatani por ju qe se doni se kuptoni! Do kemi shtet me ne fund pas 30 e kusur vjet horrlleku se edhe shteti Ramizit vitet e fundit per te tremb laraska ishte bere.