Ledina Çelo: Në Festivalin e RTSH pa prova, skenarin e mora 2 orë para shfaqjes

Degjova qe vet organizatoret e kishin shpallur arritje!!! Pas kqyrjes se sekuencave te ndryshme edhe une e quj arritje! Per here te pare festivali u drejtu nga dy persona me aftesi te kufizuara. Urime per arritjen!

1 Like

Kjo ne vend qe tua dije per nder qe i kane dhene kohe te lire te beje jeten e vet, rri e ankohet. Se dinte kjo qe do prezantonte festivalin e pleqve e jo sanremon?

Shyqyr qe kishte byth ta prezantonte, se do kishin marre ndonje tjeter.

1 Like

Fituesja e ketij viti m’u duk kish ngjajshmeri ne nje fragment me prezantimin australian ne eurovizionin 2015

Duhet vecuar faktori Eurovizion nga festivali i kenges sepse po influencon gjithnje e me shume ne devijimin e objektivit te Festivalit, mendoj

lexohen mjaft vleresime te mira nga shikuesit nderkombetare te eurovizionit per kengen e Ylli Limanit “Shiu” dhe bie dakord me ta faktikisht.

Mendo, as te veshe breke s’ka pasur kohe e shkreta😢

4 Likes

I paska dal bytha duke punuar te shkretes …punojne ne Shqiperi … :stuck_out_tongue: duhet te jete kusherira e shkabes qe punon nate e dite dhe eshte i ftohur ne mullaqe lol

1 Like

dasara, thuj ndonje gje kunder meje meqe jom komunist!

Kur te besh humor normal…ma normal …pa lajthitje e snobisma…per momentin t’rrujt zoti …lol
une nuk urrej te gjith komunistet …se ne mes tyre kane qene dhe koqe plot lol
qe i meshiroj …
urrej sistemin…
sa per sqarim …:slight_smile:

Mos qa hallin e menderes time se ngrohte per 7 pale qefe e kam
ndonje dite po te bej ndonje foto per merak lol
po kam hallin tend kur ju ikin dritat ne zire
e me shkon ne shpi e s’te ngrihet nga i ftofti lol
nruja that fare
hap site nga komshijte ne saba …
lol

Po mire nga respekti i madh qe ke per veten …flet shumes lol
Me Tikun mos u ngaterro ,nuk ke bythe me laku Tikun se je kokrra katunarit analfabet
dhe ne shpi shkabe ne shpi …mos e le mas dore grun
se ta sollen knej nga neve lol
eshte i veshtire emigracionin vet ke thene ha ha ha

Po shume mire ka bere qe ka treguar linjat femerore. Kur muzika ne nje spektakel muzikor eshte zero, te pakten nudizmi i sinqerte i Ledines te ngroh qofte edhe sado pak. Biles, biles, me e mire osht bo tani qe ka lind edhe 2 femije sesa kur ka qene me e re dhe beqo.

1 Like

Kush I shikon akoma keto aman, pale ket budallaqen qe thote se kisha mendu do kishte blic ne salle. :joy:

Ledina si artiste me siguri e di qe edhe ne provokim ka art. Fatkeqesisht ketu nuk ndryshon nga shume artiste ne ballkan me veshjen e saj pak domethenese.