Leter drejtuar kryeministrit shqiptar, Edi Rama

Sepse nuk eshte teme kryesore.

dakort, nuk eshte tema kryesore, po nxirre te pakten tek kollona e mesit, aty ku eshte dhe tema e te modhit, xha tanit,
pse duhet te jete pas kuintave, pik e zeze, hap tjetri Peshkun, dhe shef qe tema ime, nuk duket gjekundi, veç po e gjeti tek Komentet,

temes time ti as i afrohesh, mbaj distancen higjenike 2 metra sepse tema jote eshte e infektuar me virusin e Marlonit.

e ke gabim, mund te vish e ta testosh, :grinning:

duket nga pergjigja qe jep se e ke te infektuar ngambrapaTEMEN.

eehhh ju rafte corona te dyve, si ty dhe gjembit

Me mire te bjeri koronavirusi, se te bjere marlonvirusi.

a nuk do ishte mire qe kopani ta ndryshonte pakez orarin, per te miren e vendit, meqe edhe shume tregtare dyqanesh kishin te drejte ne ankesat e tyre tek tregu i shumices, nje konfuzion i papare fale budedallikut te palloshit.
fare mire mund te behej, 8 me 16 per banoret, dhe 7 me 17 per tregtaret dhe dyqanxhinjte.

· 6 h ·

Non ne posso più di questo periodo. Quand’è che si torna a parlare di razzismo? Mi manca quel periodo. Non ci sono più notizie di mafia, estorsioni. È tutto finito. Non leggo più una notizia di stupro sui giornali. I maniaci sessuali per adesso non possono andarsene in giro a molestare nessuna, non ci sono prede. Poverini. Dove sta la notizia di quel pitbull che morde un bambino e poi per settimane su tutti i telegiornali pare che i pitbull in circolazione non facessero altro? Non lo so. So solo che sono stanco di questo periodo. Voglio tornare alla normalità, a quando la nostra minaccia è soltanto l’uomo, non un virus che neanche si vede.
Speriamo si torni presto a quell’orribile bellissimo periodo. Io ci credo.

2 ore, dhe asnje koment, megjithse jane te gjithe te ngujuar ne shtepi,
eehhh mer gjemb, çfar i bot Peshkut juve te dy, ekzempale jeni,

ç’hyn gjembi ketu, ajo vetem nje koment ka bere?
Peshkun e kemi bere un dhe ti, vetem ne te dy kemi bere komente, te tjeret jane dhi n’breke nga fryka e virusit, e as s’ju shko as neper mend te komentojne.

-E pse te komentojme - thone - kur e dime qe per te vdek kena ne kete humbetire e s’do ta marre vesh njeri?
(pata nje moment nostalgjie per Belulin)

Trump po e jep me von sot konferencen. njerzit po shikojn tv

Trumpi osht duke prit qe Gjembi te veje ne balline temen e Pjerit, dhe me kete rast perfitoj edhe une, kushedi Trumpi lexon edhe shkrimin tim.

1 Like

koreja e jugut, lajmeroi popullaten qe kete fund jave te qendroje brenda, pasi nga ajri do hidhet solucion dizifektues, me helikopter.
kete jave filluan dhe disa vende te afrikes te vendosin carantinen me orare.
jane frymezu te gjithe lideret nga palloshi yne :grinning:

1 Like

jo modeli origjinale osht palloshi i Marlonit, prej tij frymzohen te gjithe liderat.

a s’do ishte mire qe ne fund jave te behej nje pastrim dhe dizifektim i pergjithshem, ku te gjithe, me solucione dizifektuese, te dizefektonin e pastronin shkallet, trotuaret, rruget, raftet, stolat,
e ne kete aksion te merrte pjese ushtria dhe ter populli,
rrobat qe do te perdoreshin ate dite, te laheshin ose te digjeshin,

sapo gjeta nje artikull per eksperiencen e korese se jugut

Pjer, ta shpjegoi dhe i modhi qe s’i kam ato te drejta te leviz gjerat.

qofsh ti, grua 50-60 vjeçe, bo si kalamo,
po pse temen e t’modhit e vure ne krye ne mes, pse nuk vendos dhe temen time aty, t’pakten,

https://youtu.be/aIvkxodtj00