Lista e 10 gjyqtarëve më të kamur në Shqipëri

1 Like

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Te besh pasuri duke liruar hajdute, vrases e kriminele eshte keq.
Nuk shikoj pse gjygjtaret duhet te jene me te pasur sesa mesuesit.

Kur keta tipat te varen ne mes te qytetit, atehere do jete kryer reforma ne drejtesi

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Dhe te menosh qe mund te kene edhe pasuri te tjera te padeklaruara " te sistemuara nga artificat ligjore’ !!!

te jesh gjykates, e te kesh pasuri qindfish rroges, eshte prove qe je korruptuar

tani nese do ti mbrosh se ashtu ke interesat, apo paguhesh epr ate pune, vazhdo ti, por duhet te ejsh i verber ose budalla te mos dish sesi i kane bere laket pjesa me e madhe e ketyre ordinerve

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

jane te pasur me trashegimi apo biznese

trashegime ska, se na le enveri pa breke, edhe ata qe paten breket e gjysherve ua grabiti berisha, prandaj ky nuk eshte argument

ashtu mund te hape nje studio ligjore nje gjykates

konflik interesi, era korrupsion, ky eshte kanceri pra

Ekspertet e larte te ligjit punesohen nga kompani te ndryshme per konsulta dhe paguhen mire.

si ndalon njeri, mjafton te mos punojne per shtetin, gjykates e plus 3 pune tjere nuk ben

eshte e kote te mbrosh te pa mbrojtshmen, majmunit do i vinte turp po te shikonte se ka dicka te perngjashme me ty

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

1 Like

Ta shohin çfare i pret ne Shtator