Lulzim Bashës i është kërkuar nga Merkel të hyjë në zgjedhje, pa justifikime

Epo merkelja do jete dashnore e rames. Luli mos u terhiq nga revolucioni demokratik

Kjo gazeta Tema tha qi do na fuste merkel ne evrope ne nentor si surprize.
Kto rrejne dit e nate, rrejne shoket, familjen komuniste por rrejne veten ne rradhe te pare :v:

Ti ngele merita lulit thu? Mos i masturbo trurin e vogel edwinit

dhe ne fund deklarates shoqru me; du arscshloch…

Si e priti Shqiperia pushtimin Italian ne 1939

https://www.youtube.com/watch?v=tMkd7-2nbtY

Seç jane ca gazeta qe nuk hapen ose kane virus. Tema, Panorama, Ballkanweb, paraqesin probleme. Mundet ta kene edhe nga mbingarkesa, nuk e di, por miq te mij belg me thone se shum faqe nga Albanie, kane viruse, ku faqja bllokohet e nuk lirohet, gjersa detyrohesh te fikesh kompjutrin, dhe kur nuk fiket (ne te shumten e rasteve) je i detyruar ti nderpresesh energjine.

Duke qene se nuk monitizojne dot me siteme pastra si adsense ( google eshte racist e sevdo shqipen ) ata integrojne sisteme te tjera reklamash qe nga ana e tyre perdorin cdo pisdhik.
God $$$$$ e ka fajin