M|n|m|x #1

M|N|M|X sjell 6 këngë të reja në çdo episod.

lista:
• ANOHNI | Drone Bomb Me
• Bon Iver | 10 d E A T h b R E a s T ::
• Nick Cave & The Bad Seeds | Rings of Saturn
• Frank Ocean | Nikes
• Anderson .Paak | The Bird
• Jessy Lanza | It Means I Love You

6 Likes

Bukur squarepusher. Me vjen mire qe ke perfshire “Nikes” te cilen s’pushoj se degjuari qekur e degjova per here te pare. Seleksioni i kengeve ilaç pas nje dite te zene ne pune: mendja ka nevoje te ‘ngritet’ lart nga turbullira.

1 Like

nuk e di a e ke degjuar albumin ne teresi?Nikes eshte ‘stand out’ bashke me Ivy dhe Nights.

Jo akoma. Do ta degjoj patjeter.