Majlinda Kelmendi fiton medaljen e arit në finalen e Grand Slamit në Paris


#1

http://www.gazetatema.net/web/2017/02/11/majlinda-kelmendi-fiton-medaljen-e-arit-ne-finalen-e-grand-slamit-ne-paris/


#2

Respekte kosovarja…


#6

Kjo fitorja ne Grand Slam pas fitores ne Olimpiade eshte si te thuash fitoi Champions League pastaj fitoi dhe kupen e Shqiperise. Gjithsesi rrespekte dhe lart e me lart. Edhe pse sport relativisht jo-terheqes, fakti qe eshte nje garanci per medalje nuk eshte pak :smiley: