Mbyllet nata e parë e festivalit të RTSH, Ledina Çelo me fustan transparent, kritika nga shikuesit

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Mund te kishin vene shume mire ndonje copez dentele tjeter neper fustan pervec asaj para gjenitaleve. Po ja qe synimi i kujtdoqofte qe e ka realizur paska qene ta paraqitnin si debile ate qe e vesh.

Ksaj budallices i asht ba prova i here me Adi Krasten, dhe s’e myllte dot nje fjali deri n’fun pa u ngatrru. Tash,shkon e nxerr bythen per kompensim.

Aty ku veni zihet me bythe,nuk ka ven per kaptinen!

strategji e mire per te rritur shikueshmerine

Ndonje link per ta pa ket kurvicken a ka?

Ksaj nga anet tona i themi bythe …

Po qe per bythe, vetem njona osht mbretereshe. Quhet KIm Kardashian.
http://www.glamourmagazine.co.uk/article/kim-kardashian-naked-for-papermag-break-the-internet

kur se gusto ske

Kishin ardhur keta koqet e Babastarit ketej ka nahija jone keto dite. Nuk e di per qytetet e tjera, po ne Boston 4 ore e gjysme shfaqje, 3 ore e gjysme e mbajti DJ me house music, 1 ore kenduan keta. Mire ua bejne, kur gjejne zara te paguajne bileta per 1 ore shfaqje, pse jo?

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Thashe gje une qe s’jane te suksesshem? Po qe te promovosh nje koncert 4 ore me Babastars dhe pastaj shkon e degjon DJ 3 ore muzike trance/house dhe 1 ore Getoarin, ky eshte mashtrim. Mashtrojne edhe keta te memedheut, e shikon ti? Jo vetem ne emigrantet. Per te degjuar DJ, klubi cover charge e ka $20, s’kam pse paguaj $50. Se helbete, pjatalaresit s’paguhen dhe aq mire.

1 Like

“Billig”, i thon fjales ktej

per aq sa ndoqa naten e pare, spikati kenga e orges toces, jo keq

Ndersa prezantuesi i ketij viti van gogu ne byth, nuk i ka lene gje…

1 Like

Ishte i mirë kete vit. Me siguri fale faktit qe gjysma e kengeve vijne nga Kosova

Me c’duket eshte Dilan Reka qe do shkoje në fest europian (edhe pse personalisht nuk eshte se më pelqeu) ose Clasic Boys (Endri Sina di të shkruaje kenge të mira)

C’mendon square ?

mendoj qe genc tukici duhet te konkuronte perseri me ate kengen e vjetshme qe ta fitonte :smile: . ne pamundesi, e vetmja kenge me nje lloj origjinaliteti, kompleksiteti dhe koherence mbetet ajo e genc salihut.

Une s’e ndoqa fare,e pashe ne fund nje moment ate prezantuesin qe i ngjante Van Gogh. Orges Tocen e maj men ne prezantimin e tij te pare ne festival me nje violine. Per mu asht muzikant klasi. Kjo ktu me pelqen pa mase.

1 Like

Po classic boys me duket se nuk i kaluan ne finale, juria si gjithnji keto vitet e fundit e kapur. Publiku i pelqeu pa mase edhe per reminishence te atyre italianeve te volo.

E degjova mbreme dhe më pelqeu Salihu.