Mediat shqiptare online

Media nga Shqipëria
24 orë
Balkanweb
Exit
Koha Jonë
Mapo
Newsbomb
Opinion (Blendi Fevziu)
Panorama
Po.al
Revista Klan
Revista Monitor
Shekulli
Shqip
Shqiptarja
Syri.net
Tema
Top Channel
Vizion +

Media nga Kosova e Maqedonia
Albafonika
MekuliPress
Bota Sot
Express
Lajm
Koha
Kosova Sot
Kosovo 2.0
Jeta në Kosovë
RTK
Telegrafi
Zëri

Media nga bota në shqip
Deutsche Welle
Radio Europa e lirë
Zëri i Amerikës

Blog
Almost Single
Diary of Tirana
Dions Xhafa
Edlira Gjoni
Ekon.al
Elian Gjini
Fletore shënimesh
Gentlewomen
Historia ime
O Pjeshke
Peizazhe të fjalës (Ardian Vehbiu)
Përjetësisht të Panjohur (G. Xexo)
Përpjekja (Fatos Lubonja)
PostBllok
Respublica
Rrethana dhe rrethina
Sbunker

Media emigrantësh
Albanian (UK)
AlbaniaNews (në italisht)
Shqiptari i Italisë

Të tjera
iPhone Albania
Kamomila
Sapere Aude
Shtëpia e Librit
Zerion

Kjo temë është wiki: nëse shikoni gabime apo mungesa, mund t’a redaktoni.

3 Likes

me pelqejne mediat shqiptare online

3 Likes