Melania nuk kap Donaldin nga dora, dhe interneti shpërthen

Ishte një moskoordinim i pafajshëm apo një injorim publik? Sido që të jetë, Presidenti Trump dhe bashkëshortja Melania u dhanë shumë ushqim mediave të internetit përmes kësaj videoje të publikuar nga gazeta Haaretz. Në video shihet Presidenti që zgjat dorën për të shoqen dhe ajo që nuk ia kthen gjestin. Tabloide si Daily News shkruajnë se Melania refuzoi dorën e të shoqit dhe pastaj ia shtyu me një pëllëmbë “refused to hold her husband’s hand and then slapped it away.”

Të tjera media kanë qënë më bujare duke thënë se thjesht ia largoi dorën pa ia goditur (Los Angeles Times). Kurse Emily Heil e Washington Post tregohet më e mira me ta, duke thënë se ndoshta ishte thjesht një koordinim i keq dhe se Melania ndoshta po përpiqej t’ia kapte dorën, por ishte me vonesë. Më tej Heil i sugjeron çiftit të punojnë pak më shumë me koordinimin në mënyrë që të mos përfundojnë duke u dhënë ushqim meme-ve të rrjetit.

Trumpi nuk e di po Melania eshte nje agjente e " fjetur" e Sorosit! Faj kane dhe Kaç Myftari dhe Fahri Baqiu qe nuk kane bere nga nje shkrim demaskues per kete sllovenken.

2 Likes

Ja si e godet dhe Blendi Sala ( j) Trumpin , sigurisht qe me porosi te Valdetes ( Sala ) .

Interneti ska pune tjeter…ne Menchester ju bene kasapane,liberalet vazhdojne ne boten e tyre (Trumpi,Trumpi…)komplet jashte realitetit.
Me kujton oren e vjedhur te Bushit ne Shqiperi!

E ke ul fare piacën. :joy::joy::joy: Une i bi Trumpit ti i bi Valdetes. :kissing_heart:

Ooj te kapme :smile:
https://peshkupauje.com/uploads/default/optimized/2X/9/92d5be7e18166c84c08217a391d8e163af151546_1_800x475.png

3 Likes

Se mos vetem une , na mori me qafe ajo marreveshja :v:

1 Like

E drejte, e drejte. Iken ditet intersante me akuza per tentativa vrasjesh deputetesh. : :v: :v: :v:

Nese eshte axhente, eshte e rusit jo e sorresit

Arsyeja e vertete qe sja dha doren eshte se trump nuk i kishte lare duart. Duke qene qe ‘grab them from the pussy’ tere diten, melania ose duhet ve veshe dorashka ose ti thote jo

2 Likes

ministri jone i permrenshem eshte ai ne foto mbrapa bibit?

Ka te drejte Melania; ne publik o mesu te kapet nga kotelja.

Hahaa ca titulli. Me te kapme dore. Plasen njerezit per icik thashetheme. Mos u merzisni per kto budalliqe. Ka moskoordinime edhe me te dhimbshme. Mos i paci kismet.

…/…/…/ :confused::angry:

Ja dhe nji komunist i dhene mbas anglishtes :smile: :smile:

Komento B’risha ketu?

More plaku qorre qorre
I zure zonjat per dore
Poplli😄

israeli eshte ne amerike, vetem bythet ka ne mesdhe