Mjeshtri i madh i dhënies së çmimeve Mjeshtër i madh

Bujar Nishani po i jep çmimet “Mjeshtër i madh” si të ishin ballokume. Vështirë të gjendet një periudhë më intensive e dhënies së çmimit “Mjeshtër i madh” sa kjo e muajve të fundit, ku disa nga mjeshtrat nuk kanë mbushur ende të 40-tat. Ajo që nuk kuptohet është motivacioni pasi të përzgjedhurit janë Ok, por të padalluar nga kolegët e tyre, madje disa nga kolegët me të drejtë mund të nisin të kenë pretendime. Ilda Lumani shkruan më gjatë tek revista BORDO.

2 Likes

Ardit Gjebrea, super-aktor?

rrezik ta kem noj gjo kte un po pa e dit

E ca pune po prishka me i dhene tjetrit cmimin " Mjeshter i Madh " ?. Apo eshte merzit Blendi pse ska marre cmim Llukani.

njesoj sic zhvleresuan diplomat duke i bere thjesht copa letre

E me mire se do i mirrni me firme te Metes tashi e tutje :smile:

ia paska dhene gjithe artisteve qe kane qene te aktivizuar me PD, edhe pse kalamaj si Julian Deda, qe deri tani s’ka qene me shume se nje klloun kabaresh, por shume aktiv me PD.

Ja pra, edhe arti behet placke partie me keta. Merita hidhet ne plehra. Jane gati te zhvleresojne tituj madhore e historike per militantet e vet. Kane surrat kerkojne dhe vota. lol

1 Like

Mami i Karmines se Zenit e merito se ka bo Yll

lejeni mer gjytrymin qe te gezoj edhe ai.

A tkum thon qe kta jeten e kan rreth Cunit te Sheqers e klanit te tij? Te gjithe jan te lidh si me fije merimange…horra…kriminel…bytheca…sigurimsa…kamunista…anti-kamunista e antifashista…
Djelli per ta lind kur leshon nje fend Kumandari e feckat i kan te zhytyra ne pegeret e Zenit e Gites… jo po mos u boj pishmon qe ke ik larg bothes se pinjolleve te sheqeres…e me keq osht bo se ka fillu ene kaptinmodhi me thon qe jom Malok e jan shtu ene pinjollet e Monika bothModhes me te shtyp

a kane efekte financiare keto tituj?

Pishman jo,neveri po.

Andi Shkozen s’e pashe ne liste. Gjynah. Na kenaqte dhe ai dikur.

C’ka per ti cuditur .jemi popull I talentuar qe nxjerrim mjeshtera Te medhenj .:smile:

Cifutet na vijne anash per gjeni.Nja tre-kater i kemi vetem ketu te Peshku.

me siguri qe s’keni per kuptu asgje ne kete koment timin!

nuk e kalon dot logjiken time

E bleu Rilindja dhe kete blog . Qenkan fshire te gjitha komentet pro Trump .Turp .

Po Ciljetes dhe Kallashit kur do ja japin me amon. Ehhhhh ci kane bo punes ato.

1 Like

jari po pergatit kadidaturen per kryetar shqupi, me sa duket, dhe i bie fiks se ushtarak ka qene, dhe ajo ndertese kthethet ne origjinen per te cilen u ndertua.