Nano flet per dashurine Shqiperi-SHBA

Me vjen mire qe leter-kembimi ndermjet Muçit dhe Zoranit vazhdon. Nuk e di a do ta edukojne ndopak lexuesin e te dy aneve :grin: megjithse menyra me e mire sipas meje eshte paketat turistike shqiptare ndaj turisteve serbe, dhe mikpritja.

aaaa,qënka mut nuanua ky, siç duket ai serbi do jetë ndonjë pasardhës i vojsavës,
duam grua serbe për mutcin,se u torturua i ziu! amon ore,ska tepruar ndonjë sllobodanke andej!
se jo të gjithë mund ti marrin gratë gjermane si klosi!

@Pjer -o, vari lesht ketij Muç -Muçit qe e genjen mendja se gjithe shqiptaria e ka mendjen te leterkebimet e tij me gazetarin serb qe paska ra n’ sevda.:joy:… -me çkam vene re une, vetem ti po e ndjek me fanatizem dialogun e ketyre.:smiley:

po nejse, konstatoj me kenaqesi qe puna dhe vizioni jot ne politiken globale po jep frytet e veta… nje Stan i ri, dmth nje shtet i ri, po lind ne Lindjen e mesme, Kurdistani.:slight_smile:

miccio miccio - bau bau, i thone kesaj italianet

e ndjeve perseri flladin e ngrohte i dashur xha palla?

Dialogu i ketyre dy analisteve , Belulo, ndiqet nga ata qe e kane barkun plot, pra qe kane pune, dhe jo nga ata qe e kane barkun bosh.
Sa per referendumin dhe proçeset qe duhen ndjekur me tej, jane idete e mia me kreret kurd kendej, para shum muajve.