Ndahet nga jeta e madhja Anita Take ( Prodani )

Ngushellime te thella familjes e te afermve. Cunave, Kujtim dhe Flori t’iu kete lone uraten.Bohuni te forte. Grua e rralle dhe artiste e madhe. Rest easy.

:star:
https://youtu.be/C128mJvJpXM

Nje grua zonje pervec se nje kengetare shume e mire. Ngushellime familjes e te dashurve si dhe muzikes shqiptare.

me vdekjen e ketyre njerezve vdes nje cope e shqiperise qe lame pas :frowning: