Ndodh sërish në rrugën pranë Rinasit, grabiten dy makinat me paratë e bankës

http://www.balkanweb.com/site/ndodh-serish-ne-rrugen-prane-rinasit-grabiten-dy-makinat-me-parate-e-bankes-zbulohet-shuma/

Video/ Grabitja, shpërthen punonjësi i sigurisë: I q*** motrën, i merr shteti vetë këto
https://www.youtube.com/watch?v=j8d8UDsojOs

cub i madh ky rama

Me siguri qe hajdutet aty, do t’ken patur noi njeri te tyre, ose ne grupin e sigurise se lekeve, ose ne banke.

Vete I vjedhin njerezit e qeverise…

leket prape bankes do i kthehen ne formen e aksioneve te nje deputeti sicilist, si puna e deputetit kursimtar.

Ka dhe me keq :slight_smile:

Sipas, gazetes, hajdutet i kane braktisur makinat ne…ku tjeter vec ne rrugen e shtruar apostafat per kete gje?!
Kur jeta ja kalon cdo estrade

3 Likes

2 Likes

Humor Lutfi…

Paret ishin te Bankes Kombetare Tregtare ose BKT. Me duket se eshte e treta here qe ja vjedhin paret rruges per ne Rinas. Nuk ka bythe ku te rri. Dhe me e bukura eshte se ne fund fare jane kompanite e sigurimeve qe rimbursojne demin.

Nuk ka ndodhur kjo as në vitin 1997. Ndoshta atëherë nuk kishte banditë e grabitës “profesionistë”! Ajo e djeshmja ishte ngjarja e radhës. Ishte një krim shtetëror i mirëideuar dhe mirëskenarizuar për të tredh mendjen e njerëzve, që nuk kanë haber se çfarë përfaqëson banda e grabitësve të Rilindjes. Paratë që iu vodhën një banke në rrugën e Rinasit janë para që do të përdoren për fushatën e zgjedhjeve të 18 qershorit. Ata që vodhën e grabitën dje kanë projektuar vjedhjen e grabitjen e 18 qershorit.

ballo me maska

ja ku shkojne leket e njerezve…

http://www.lapsi.al/lajme/2017/02/10/“ministrja-e-arsimit-me-vilë-luksoze-11-milion-euro”#.WJ30mPJcDGg

1 Like

Prape ndodhi edhe sot? sikur ndodhi edhe dje nje e tille.

Ua Ua Ua epo kane marre fund i vune perpara maskat

Ueeee ue ue paskemi dale ne Reuters… ubeme gazi i botes

http://www.lapsi.al/lajme/2017/02/10/video-reuters-i-bën-jehonë-grabitjes-së-qafë-kasharit-“uuu-sa-shumë-thasë”#.WJ49D_JcDGg

Kjo e ka bere me kursimet e burrit…

1 Like