Ne 25 vjet a ka patur *Shqiperia ndonje personalitet kalibri ne politike ose ne ekonomi qe shqiptaret dhe kombi ja kane pare hajrin?

Kane kaluar 25 vjet dhe behet nje bilanc arritjesh ose deshtimesh ne aspektin e ndryshimeve politike ekonomike te. sitemit te kaluar cili eshte mendimi juaj per punen e politikave shqiptare. gjate 25 vjeteve pozitiv apo negativ ? Faleminderit!

Pjer Thomas!

2 Likes

Paqolli?
Lulzime basha?
Kaubojs lezhjani?
Tuna?
… Ka plot por spo me vine ndermen…

1 Like

Per te ardhur keq !

Sali Berisha me dy Gishta.

1 Like

Inkuzitoro/Heretiko :slight_smile: une nuk jam provuar akoma, se nuk kam punuar akoma qofte edhe 1 ore ne shtetin apo qeverine shqiptare. Eshte e vertete se ka dhene rekomandime/advize, por ne drejtim te puneve, akoma nuk jam ven noi here. Une do kisha deshire qe te punoja me noi kabinet qeveritar, por as me kane thirur e as me kane ftuar.

1 Like

Sigurisht !
Profesor Doctor Sali Berisha .

1 Like