Nga bie Karabakhu (?) mire Benfika., shoke filloi champions liga , vijon


#1

programi sot

HQ2Z9ATBS3mOG_Qwc3WTkg


#2

Champions liga eshte opium per popullin ka thon i modhi…


#3

me cfare kam pare nja dy ndeshje ne kampionatin spanjoll edhe tani me Juven, sidomos pjesen e dyte, Barcelona e ka marre veten mire… nuk eshte formatuar akoma si ekip solid , por kur te integrohen me mire ne ekip keto blerjet e reja, besoj Barca do behet me e forte


#4

Nese integrohen mire, kete sezone PSG do te jete i pandalshem, ndoshta te vetmit qe mund te rivalizojne Realin :wink:.
Barcelona meqe mbrojtjen e njejte si sezonen e kaluar, mund te perserise “suksesin”.


#5

PSG sulm vrastar. Da battere,thote taljani.


#6

Juventus u shfaq si ne ndeshjen finale kunder Realit… pjesa e pare mire, ndersa pjesen e dyte komplet e shperfytyruar… nuk i thua dot me mbrojtje italjane.


#7

Po Karabagu i Ansi Agollit c’pati? U ndje mungesa e kapitenit.
Nisur nga pyetja ne titull vendosa te hulumtoj pak per Karabagun. Humba neper historite e Kaukazit. Si perfundim Karabagu sot eshte shtet i pavarur (de facto) armen, qe e njeh vetem Hawaii dhe keto shtetet e tjera te pa-njohura.


#8

Keto jane ndeshjet e para…ka kohe deri ne pranveren e vitit 2018.
Atje do ta shohim sa bythe do te kete Barça.


#9

Prina Skenderbe


#10

Po pse o pse, pse


#11

mooss… 3-1…:frowning:


#12

tani bookmakersat dine dicka me shume. Nuk e vene kot fitoren e skenderbeut 1:23 dhe ate te dinamos 1:1.14


#13

Si perkthehen ne koeficente shqiptare keto thyesat? A ka ndonje formule?


#14

tani une vec 1x2 dhe superbowl pool kam lujt po ashtu si e lexoj une dmth qe ne rastin e fitores se Skenderbeut, per cdo $ te vene bast, fiton $23 kurse per cdo $ vene per fitoren e Dinamos, merr mbrapsht 1.14, pra ata besojne qe shanset e fitores se Skenderbeut perballe shanseve te Dinamos jane minimale dhe ndaj i vene koeficientet e tille qe te joshin ata qe enderrojne te fitojne shume duke rrezikuar pak


#15

Ec aty Kölni :slight_smile:


#16

Rashica po ben nje ndeshje te shkelqyer… 2 asiste faantastike te tij, 2 gola ! -po fiton Vitese me Lazion 2-1. -deri tani lojtari i ndeshjes Rashica qe besoj se ne dhjetor do shitet ne Itali !

p,s gjynah Strakosha.


#17

Lazio fitoi si perfundim


#18

po po, Lazio fitoi ne fund. edhe sic tha dhe ky komentatori ; Vitese morri duartrokitjet per perstigj, ndersa Lazio morri piket.:smiley:
gjithsesi, Rashica sot i papermbajtshem pjesen e dyte… asiste per gola, krosa, i ngarkoi 2 a 3 mbrojtes italjane me kartona te verdhe, nuk e mbanin dot…


#19

theksi te PSG - Bajern

HQ2Z9ATBS3mOG_Qwc3WTkg


#20

o Bajen i modh , sa i vogel je ti pa Neuer…:frowning: