Nje sasi rekord, 613 kg Kokaine me vlere 180 milion Euro kapet nga Policia Shqiptare ne Durres

http://shqiptarja.com/home/1/sasi-rekord-droge-kapen-613-kg-kokain--jasht--portit-t--durr-sit-470784.html?pos_1
http://www.gazetadita.al/kush-qendron-pas-droges-kolumbiane/


Kodi secret : i coj miell partizoneve :blush:

2 Likes

Shume jo-profesional per 613 kg kokaine, si me qen prej Vlore me gjoks me grope.

Koken kan per te lon se nuk kane 180 meleone evro me mbulu kapjen.

180 meleon euro .si thone kauret : go big or go home :blush:

Prandaj PDhi dhe LeShI bene namin per kanabisin bio te Shqiperise, ngaqe u konkurronte kokainen kolumbiane.

heads will roll . ata qe jane perfshire ne kete mesele kane firmosur vdekjen e tyre .nga ana tjater sikur nje perqindje e vogel e pareve qe shpenzohen ne luften kondra trafikut global te droges te shpenzohet ne ilace qe ndryshojne balancen kimike ne trurin e personave te varur nga droga , trafiku i droges firon.

Po cvdekje moj. Nuk e ke degjuar kete gazetarin per te cilin kerkon bojkot Doktor Mortja. Shqipot tani shkojne deri ne Ameriken Latine per te blere mallin ne burim, domethene nuk jane thjesht spacciatore. E kane blere mallin, jane ata bosat. Gjera qe ndodhin ne biznes keto. Prandaj cmimi eshte i larte, se ka edhe humbje.

ok. humben 180 meleone euro dhe shqipot thone :psst gjera qe ndodhin, pare xhepi .nashi po filloj ti jape te drejte shkabes :grinning:

Edhe une i jap te drejte Shkabes kur thote ate punen e 25 vjeteve. Po ne rastin tend eshte edhe ajo puna qe lexon vetem Biblen e kaurit dhe ca gjera te vogla, si punen e fuqizimit e pasurimit te grupeve kriminale shqiptare, nuk ke si i gjen aty, nuk ke faj. SIgurisht eshte gjithe ajo droge e gjithe ato para dhe ndonje do shkoje per dhjame qeni, po nuk do behet kataklizmoja sic beson ti e ndikuar nga leximi i Bibles se kaurit.

une e postova kete dhe me nje link tjeter, po dikish te peshku po me diskriminon…

ngarkesa ka lidhje me dy aksione te bera ne Gjermani dhe Itali ndaj Camorres, se njejtes klan edhe me Slloveni qe vrau gazetari

1 Like

gazeta leshi citon o stalker. Bedri Islami kronikan i Librazhdit per gazeten Luftetari.

Bulktho je xheloz qe postova nje lajm per kokainen para teje? A e ke seriozisht?

shume plako… vendos dhe linkun per vrasjen e gazetarit.

Po vendose ti dhe bohet tema me e plote. Apo ke njeri ne prokurori a polici e te djeg se kush do mori meritat? Qetesohu mer Lal se do kapet prap droge e do e kesh ti fatin e modh me e postu tek shtypi

1 Like

me 600 nuk vje me rast, ngeli ushqim cironkash…

Patrioto si pa lidhje kjo me siper!? Apo çqt shtyje tutje, te dae ku te dale.

Po sikur Shqiperia te kete bere hapin e madh cilesor nga Canabisi tek Kokaina perfundimisht? Do kete ngarkesa te tjera se kjo ska qene hyrje ashtu prove apo e gabuar.