Pa problem me dhëmbë do e kisha shqyer një fëmijë shqiptari

shiko ca thone aleatet e ed rames

Aleater e ed rames,serbet do te thuash?? Apo jo?? Dmth serbet jane per shqiperine e .madhe?? Na i shpjego pak,
Ndersa muli,ndola,paloka,fazllici,sllobodanka e sales,jane kundetshtare te serbeve???
Saliu me gruan serbe???
Saliu,qe kur ishte momenti ta fuste ishtrine shqiptare ne lufte kundra serbit ne 97-n ,e futi ne lufte kundra shqiptareve?? Saliu qe djeg akoma shkolla shqiptare??? E ka problem te vrase femije shqiptare ky kriminel???
Ly qe eshte gati te vrase gjysmen e shqiptareve,do ti vije keq per femijen e nje shqiptareje nga dardania?
Po ky i ka vrare qekur furnizonte me nafte milosheviçin o kombit kosovska-metohija

Lere mos ia ver re Varikut, se e sheh realitetin permbys. Eshte krejtesisht pa lidhje, jeton ne nje bote paralele, ku PDhi eshte parti memedhetare.

Pedidhi vetëm nusen e shefit ka serbe, pjesa moniste u themelua nga vetë jogusllavet, si plan afatgjatë për të shkatërruar kombin

Ed rama ka bromance me vuqiqat e viqat

Po, prandaj tha ate qe asnje nga te PDhit nuk guxonte ose nuk donte ta thoshte mu ne mes te Beogradit

Pedhi refuzon të iki e bëjë bromance në folenë e armikut, por rama shkon në shtëpinë historike të partisë komuniste, nga gjithçka ka zanafillën

Back to the origins per RamoViqin

O vari k ,vetem te pjesa e atdhetarizmit mos fol per partine e sali karaxhiçit.
Jo se te te tjerat ndrin,po te kjo pjese është komplet antikombetare. Pd-ja eshte parti me bosht krahinor dhe antikombetar,qe e maskon pas antikomunizmit demode. Ç’të keqe kane pare serbet dhe greket nga çeta e saliut???
Shikoni kush e mbeshtet pd-ne ne shqiperi dhe jashte saj,e do kuptosh shume gjera. Ke degjuar ndonje llaf nga pëdi per ndonje çështje kombetare??
Kjo çete beri kryetar bashkie ne himare ballano fuksin ,hapi shkolla greke kudo,fazlliç serbin keshilltar te sali karaxhiçit. Edhe ne kosove,lobi serb i kombit kosovska-metohija,farku i milosheviçit,beograd buzhala,dhe jugosllavistet e ldk-se mbeshtesin kete çete terrorriste antishqiptare.
Te mbrosh kete teze,ose duhet te jesh komplet loqe,ose kriptoserb! Dhe mos harro se 90% e talebaneve te saliut jane degjues dhe admirues te lepa brenes

Shqiperia eshte krijim i Asfali-se greke sepse gruaja e Ismail Beut ishte greke muti.
Preçedenti eshte gruaja e Ali Pashe Tepelenes, grekja e mutit Vasiliqia.

Si gjithnje intrigat politike reduktohen ne intriga kari-pidhi, prandaj o vari k djathtas dhe delta pa dhom o vari p majtas, intrigohen bashke rreth nje inçidenti politik qe shqyen me dhembe femije.

Zotëri PD do apo s’do ti përfaqëson veriun, tradicionalisht antiserbe. Veri gjithmonë ka luftuar kundër serbit, do apo s’do ti.
Berisha është vënë në krye të PD në mënyrë që ajo të mos merrte kurrë formën dhe forcën për në ndryshuar vendin, por gjithsesi ngelet e keqja me e vogël dhe e vetmja shpresë për Shqipërinë.

Per verioret gjërat janë bardhë e zi, serb o shqiptar, monist apo antimonist. PD u pa si forca që largoi monizmi, dhe si e tillë do i detifikohet nga veriu, derisa të dy partitë e vjetra të vdesin, e krijohen parti krahnihore, re mbrojnë interesat e tyre.

Sllavi me virusin komunist arriti të shkatërrojë thelbin e shqiptarisë në më pak se 100 vjet, gjë që më luftë nuk e arriti në shekuj.

Berishën ta kam fal, ditën që do ta kesh var për koqesh në mes të Tiranës, unë do bëj feste

Inkizo, si thotë ajo kënga, le ti themi katit ■■■ e prillit pill atje kur duhet

o vari k,
komenti im ishte parodi e diskutimit politik qe ne kushtet e ndodhura he per he nuk mund te behet kurre atje ku duhet perderisa problemi politik konceptohet jasht problemit te seksit.

Problemi politik eshte lidhur ngushte me problemin seksual, pa u zgjidh problemi seksual, nuk mund te zgjidhet kurre problemi politik. Prandaj diskutimi per politike edhe ne rastin me te mire, me serioz, me rentabel etj më, më pa fund, eshte muhabet bordelloje, sepse politika, siç kane thene edhe te vjeterit, eshte realisht dhe he per he KURVE.
Pallim te mbare!

Politika është mjeti i burave për të zgjidhur problemet, burrat marrin pushkën. Ka ik koha e burrave e ka ardh koha e burave. Serbët e kuptuan të parët dhe na e futën në.

Eshte e vertete qe ka ik koha e burrave, por fatkeqsisht nuk ka ardhe kohe e grave, jemi ne nje kohe ose zone intermedie: koha e KURVES dhe birave te kurvave qe llapin pa pushim pa pas gje ne torbe.

Thene kjo me seriozitetin me te plote: politika duhet bere nga grate, dhe do te shpetohet nga grate. Por jo nga ato lloj grash qe ti dhe sica me cica i keni ça cipen me kaptine kur keni dale, sperme fytyres nga televizori, linku etj.

Kete desha me tregu me shkrime te vjedhura ne internet, por nuk me late.

1 Like

Ajo qe desha te them eshte se pd-ja nuk eshte as e djathte,as kombetare,as evropiane,as antiserbe. Eshte nje çete tribale,qe shikohet shtrember nga shqiptaret dhe evropa. Ka nje qasje dhe kulture afgane,qe tremb evropen. Ky organizim tribal i jep jete tezave serbe mbi paaftezine vetqeverisese te shqiptareve,si njerez mali. Ky perceptim beri qe trojet shqiptare te copetohen ne 13-n,dhe shpjegon skepticizmin e sotem te evropes

E njëjta gjë vlen për të majtën por ka tribes of the South, not North. Në jemi vend tribal me kulture tribale, and should be proud of it

Atehere ti rrim mutit siper dhe mos ankohemi qe na trajtojne si fise afgane!
Dhe fiset u lihen nen mbikqyrje fqinjeve nacionaliste te cilet e kane justifikuar genocidin ndaj fiseve afgane ne Balkan si nje e keqe e domosdoshme.
Me nje fjale,te mbeshtesesh pd-ne=te zhdukesh shqiptaret.

Ose të bëjmë kuvendin e Lezhës 2.0 ku fiset ulen e bien dakord

E di ke me kujton ti. Nuk e kisha pare ate filmin me mister Bean-inister Bean Strikes Again. Po e ke pare, ti je si mister Bean kur vuri syzet e realitetit virtual.

1 Like

okej, te bejme Kuvendin e Lezhes 2.0, ku Skenderbeu 2.0 te beje aleance kryqtare me serbet nepermjet gruas se tij fukse serbe Vojsava 2.0, qe te shqyhen me dhom femijet e turkut. Komandant i ushtrise se çakejve templare: Delta Pa Dhom.

Shqiperine e ka krijuar dhe rikrijuar ne shekuj kacoja mysliman ne marrdhenie te ngushte me figen ortodokse.