Përgjimet zbulojnë rolin e krimit të organizuar në blerjen e votave

jo vetem tema dhe forumi, por kshu nuk kane gjo ne vije as votimet e lira demokratike te garantuara nga policia.

asgje e re nga fronti i lindjes …

Ate xhuxhin ta fusin te qelia qe la Lul Berisha, po si shumhera ne AL ska per te ndodh gjo. Luli spo e permend mo gjushin si vjedhesin me te modh te votes se lire. Gojet e liga thone se gjushi i ka rregullu telat me ca leje ndertimi.

nuk burgos dot 30% te popullit, se ben dot

peshqit e medhenj kane koqe te medha, e po spate koqe me te medha se ata, si burgos dot

do ta haje ndonje peshk i vogel si gjithmone

1 Like

Rifreskim.

C’behet andej nga Shqiperia? E futen ne burg Dakon? Dha doreheqjen Kryeministri?

Hanibal ante portam:

1 Like

Hajdarmataj kshu…

1 Like

Kjo te mundon dhe ty, kush i nxorri pergjimet?

Qofte dhe pse anonimë: fakti qe unë po të permend emrin ‘gjembi’, të bën ty fajtore për ndonje gje?

“Ekspertet” do e nxjerrin videon te manipuluar.dako president.

1 Like

Ah, pse vetem emrin i permenden Dakos? E paskam marre vesh gabim.

Kjo te mundon dhe ty, kush i nxorri pergjimet?

Personi në fjale sot eshte në burg. Ndersa i perfoluri në dosjen e skaduar prej 2 vjetesh tha:

Të gjithë po pyesin ku i gjeti “BILD” përgjimet. Ka gisht PD në përgjimet që “BILD” ka marrë?

Edi Paloka: Po si mund të ketë gisht PD. E dini cfarë i ka thënë delegacionit tonë në Gjermani? Këto nuk janë asgjë nga të dhënat dhe faktet që kemi ne .

http://www.panorama.com.al/vangjush-dako-nxjerr-bllof-edi-ramen-avdylajt-simpatizante-te-partise-socialiste/

Hanibali e ka kot: 21 janar tjeter nuk do të kete. Kulla…

Prandaj pushtuan studiot televizive sonte Luli dhe çunat e PDhit, sepse kishin ç’rrefenin nga turneu gjerman?
:joy:

1 Like

Gazetari Gjekmarkaj ka debatuarr me Ramën pasi ky i fundit e ofendoi duke e etiketuar si “shërbëtor të PD dhe të Bashës”. Gjekmarkaj i është përgjigjur duke ju përgjigjur se “ti je shërbëtor i krimit të organizuar”. Debati nisi pas debatit në lidhje me përgjimet e fundit të gazetës gjermane “Bild”.

Rama e ka ofenduar përgjatë gjithë kohës gazetarin ndërsa i ëshstë kundërpërgjigjur po aq ashpër. “Nuk më kërcënon ti mua, nuk ma ndjen fare për ty”, kjo sjellë edhe reagimin e Ramës duke përsëitur se gjuha e tij është ajo baltoviës të opozitës në Parlament.

Debati

Gjekmarkaj: Ju duhet të mbani përgjegjësi për këto që ndodhin në Shqipëri, ku kriminelët vendosin për deputetët dhe kryetarët e bashkive.

Rama: Ju jeni një shërbëtor i revolucionit.

Gjekmarkaj: Nëse unë jam shërbëtor, atëherë ju jeni shërbëtor i krimit të organizuar.

Rama: Këto janë ca përgjime që janë mbajtur gjatë për të bërë presion që të vijë në studio disa njerëz si ky (Drejton gishtin nga Gjekmarkaj).

Gjekmarkaj: Mos më drejto mua gishtin ki respekt, se s’të ka frikë njeri, mos kërcëno.

Rama: Unë nuk kërcënoj, unë nuk kërcënoj, unë nuk kërcënoj (Ndërkohë i bie tavolinës me grushta

Ti lere karrigen braces

Po qe ndodh të kete edhe ndonje gazetarí investiguese në Shqiperi?

1 Like