Presidenti vizitë surprizë në dasmë

Kristen Piatkowski dhe Tucker Gladhill morën një surprizë të pabesueshme në dasmën e tyre, mbrëmjen e së shtunës. Vetë presidenti i Amerikës, Donald Trump, shkoi për t’i përshëndetur në ceremoninë e tyre.

Ishte ora 22:30, kur presidenti u fut në sallën e ceremonisë, e cila po mbahej në Trump National Golf Club në Bedminster, New Jersey. Ishin agjentët e Shërbimit Sekret të cilët u futën të parët për të hapur rrugën që presidenti të mos rrethohej nga të ftuarit, dhe më pas të gjithë mbetën të shtangur kur panë vetë Donald Trump që u fut në sallë. Sapo hyri, Trump pyeti për emrat e nuses dhe dhëndrit dhe doli në foto me ta. Gjithashtu ai firmosi dhe shpërndau disa kapela për të ftuarit ku shkruhej “Make America Great Again”, slogani i fushatës së tij. Në sallë nuk mungonin edhe brohoritjet “USA, USA!”

Ncuq ncuq ncuq…sa dobet POTUS-i !!! Frymezohet DJT nga EKR…

Çuna nderoni shpejt çarçafet :joy::joy:.
Gono mos repliko sot, merre pushim :joy::joy::joy::v::v::v:

Ps. A i kane thene shoket tane ne usa trumpit qe ket hyrje ne dasem pa ftese e ka bere nje agjent i sorosit ne shqp , per me teper dhe e ka sha ?

Dollia e pare per partine dhe shokun Trump :grimacing:

Edi u meson dasmoreve si kercehet napoloni properly😬

z.Trump vjen me bereqet,
jo si Ky qi te ha dhe vezn e zime

1 Like

Shife içik ket meraviljën ne Meksike mramë:

2 Likes

Po cfare surprize aman!
Ne pronat e tij ishte Trumpi dhe meqe kishte nje dasmen atje shkoi ju dha doren dasmoreve.
Nga sa duket dasmoret jane te tere fansa te Trumpit.

1 Like

ti nga ana e nuses apo e dhenderrit ishe I ftuar?:grinning:

Ky ishte nga ana e Trapit. Btw, kush e pa ate mbledhjen e “Keshillit te Ministrave” te Amerikes dje. Te keqen e mbledhjeve te Birose. “Faleminderit, shoku Trap, per kontributin tuaj te shquar …” Po ca po i ben Amerikes ai.

po vjen era impeachment …

Nuk e besoj. Do ta coje keshtu shtyje ta shtyjme kater vjet. Po prape koqet qe e votuan, tip ACDC-je, aty mbeten, edhe po ta heqesh Trapin.

Meqe po flitnim

Shikoni dhe kete talljebythen

Duroni deri ne 2024,se me keto tru qe keni dhe me felliqesirat qe ju perfaqesojne nuk fitoni gje.
Vazhdoni suportoni fosiljet e korruptuara si Shumer,Pelosi apo ajo gjysem e cmendura Elizabeth Warren bashke me Maxine Waters,se bashku me MSM qe eshte ne pike te hallit per objektivitet.
Sa te keni keta qe bejne ligjin,Trumpi do te beje qef.

Nderkohe kryetari Basha eshte ne SHBA

http://balkanweb.com/site/basha-vizite-rrufe-ne-shba-burimet-eshte-nisur-mbreme-takime-te-rendesishme/

1 Like

Jasha jasha
Z.Trump, Z.Basha

1 Like