Probleme me reshjet, përmbyten rrugët e fryhen lumenjtë

Parkimi i City Park, prane Tiranes

Segmenti rrugor Durres - Tirane eshte permbytur sot ne mengjes ne disa pika, duke e bere te pamundur ardhjen ne Tirane te mijera njerezve qe punojne ne kryeqytet. Shiu ka rene gjate gjithe nates dhe eshte intensifikuar rreth ores 7.

Ne Tirane

Tirane prape, tek Parku i Autobuzeve

ja edhe një tjetër…

Sa mire do kishte qene sikur ti kishim mbjelle taracat me bar sic udhezoi kryetari i bashkse para nji viti.

Kam shpetu per fije te perit. Full stop ne autostrade zezen. Turp i zotit.

Ka nevoje urgjente edhe Shqiprija per nji z.Trump.
Per ato qi se dijne, parrulla e tij eshte " Lets drain the swamp!"

Tiranen e krahasoj me qytete te Brazilit si nga shoqeria, si nga fatkeqesite e herepashereshme natyrore & njerezore

1 Like

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

1 Like

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

e kisha pa te keq, thjesht per t’a grupuar Tiranen me fatkeqesine e saj natyrore te permbytjes nga shirat. Kur i grupon gjerat, tiparet qe i perbashkojne anetaret e grupit, shihen me qarte. Por ama kjo s’do te thote qe per dicka tjeter, Tiranen mos ta grupoj ndryshe. Dmth eshte nje krahasim i levizshem, jostatik. Ok?

Gjithe rruget qe fitonte tenderat Koco Kokedhima kur Rama ishte kryebashkiak, permbyten deri ne gryke te Edit.
Ka plotesisht te drejte tani Kryeministri Rama qe nuk ka me besim te Koco Kokedhima. Me mire ta kuptosh vone, se kurre…H.T.

Mo ja keput kot shkabe. Ku ka KP te tilla gabime inxhinjerike… Me duket se egzagjerove thjesht per te treguar se dhe ju vuani si populli.

1 Like

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Me i gjysem ore shi i lagen breket rregjimit :frowning:

1 Like

epo dhe do i lagen o Fiqo, demokracia nuk prodhon dot breke waterproof.
Po nese shpreson t’i prodhoje ato ndonje sistem Trump a Berishe, aha kot e ke…

Sa arkaike qe jeni mer fiqo. Regjimi nuk ma hic breke. A si ma men se si i majshin ne goje rrusht e Rames, nga mengjesi ne darke?
Leni rrusht i thoshim, shifni mos e qortoni per noi pune te pabome, hic ata, vazhdonin mllacitjen.

po si nuk ka breke rregjimi?
I ka dhe i ka me vrime biles :smile:

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.