Profecia e Nikoll Lesit: Të enjten digjen mandatet, Rama do rrëzohet me …

https://boldnews.al/2019/02/18/profecia-e-nikoll-lesit-te-enjten-digjen-mandatet-rama-do-rrezohet-me/

Se leshon as rama pa u gra ca njerez. Nuk ka shume dallim mes saliutbe ramushit

po perseritet i njejti skenar i viteve te shkuara, skenar qe e le mbrapa shqiperine.
kjo pune nuk rregullohet me dhune dhe terheqje nga skena politike, por me rregullimin e sistemit zgjedhor, ku te mos iu jepet mundesi dy krokodilve te vjedhin voten.
kam fol me kohe per kete pune, me vite, e tani qe po ju djeg, duan te mblidhen per kete pune, pune qe duhej ta kishin bere me kohe.

Me mire keshtu! Te lahen hesapet njehere e mire me çeten e karaxhiçit.

NUk eshte profeci, ishte plani i opozites qe ne 2017 kur ua mblodhen te huajt dhe u dorezuan

Kush do bashkoje kombin nashi qe do iki rama :blush:

Brace, doshi dhe pakoka

po qeni qepen ta haje, tani qe Kone Miushi u bo zv,minister, te mos e provojme nje here :grin:

O miush u be qeder
Kush ben zgjedhje edhe njehere :blush:

nje gje nuk kuptoj une, kur do mblidhen per te vene ne ujdi çeshtjen e zgjedhjeve, te bejme zgjedhje te ndershme, dhe ky eshte hapi i pare drejt EU, kur

Donika Prela, një arsye më shumë pse duhen djegur mandatet

hapi dyte: drejt e ne gremine qe hapet poshte mbas fjales “kur”.

:joy::joy: Ama po e pyete tjetrin; Cili është Kryetari i Partisë Demokratike ? dhe të tha “Saliu”, tabloja është krejt tjetër. Përpara ke një monstër. Nëse nuk ka qënë vetë spiun sepse është tepër i ri, e pamundur të mos e ketë pasur spiun babanë a xhaxhanë a ndonjë tjetër. Banon, ta zemë, në një fshat andej nga Mallakastra. Është thashethemexhi i ndyrë. Merr nëpër gojë katundin. Mburret se në kohën e kurvit s’ka qënë dosido por brigadier, shef, kryetar. E thërrisnin shpesh në Tepelenë ose në Fier për ca gjëra që tani nuk guxon t’i thotë hapur. Nuk është besimtar. Me Zotin s’e lidh asgjë. Ka ngritur vilë të madhe që e ruan me 32 kamera jashtë e brenda. Nuk ja kanë zilinë.

Të gjithë e dinë se vila e tij nuk është hallall, është harram. Mbjell hashish në parcela larg fshatit nëpër ca gryka. Ka korruptuar kryeplakun dhe dy polica. Ka dy fëmijë hashishomanë që sillen nëpër fshat si në jerm. Bën gjithë kohën propagandë kurviste në stilin; “Me gjak e morëm, me gjak do ta mbajmë”. Urren Kosovën, kosovarët, “Rrugën e Kombit”, “malokët”, dhe gjithçka shqiptare. Mëngjezeve u telefonon televizorave ku lëshon kushtrime komuniste antishqiptare të tipit; I bëj thirrje shteteve të botës kundër Saliu😂

komandanti djeg mandatin e deputetit :v:


image

Hallelujah :blush: te beje pak pushim se u be telendi me miletin duke I share me liber shtepie.nashi kumandari besoj se e di qe po heq vulnetarisht dore nga imuniteti.

Kto jane te gjithe zara qe i ka vu Sula ne rjesht, ose kane friken e SPAKut.
Po pres nese Mediu do e firmosi largimin apo jo?

A futen ne burg keta :blush:
image

1 Like

Si koketul si kokecepsh, prape i shpifur eshte dreqi. S’shihet me sy, me duket sikur ka ndonje semundje.

Çfarë di Lulëzim Basha?! Thirrje policisë, të pengojnë arratisjen e Edi Ramës!

1 Like

po avokati, sikur tha qe nuk do e dorzojne mandatin