Qatar 2022

Franca nuk e fitoka, është e sigurt

ku berishi ?

Ti mos u duk andej se do te presin lulushin .Ne Qatar nuku i kane xhan pederastet.

etrit berisha - Google Search Me duket Nuk e ka ne liste Rey😌

1 Like

#dojadalim

immagine

Atje ne reren e Arabise
Ngrihet flamuri i Shqiperise
Poplli :grinning:

1 Like

Kupen do ta fitoj ai ekip qe finale dot shenoje me shume gola :joy:

:+1:

Maradona po te ishte gjalle do kishte deke nga marazi .meqe ra llafi po lulushet shqiptare qe i dine te gjitha e iu vune pas me sfurqe Edi Reja i cili me nje kombetare ekpweimentale me lojtare te superiores mezi mori nje barazim me arapine saudite ne ndeshje miqesore dy jave perpara se ata te mundnin argjentinen .

#qyqa,qyqa

immagine

Mos mu drejto më e mos më përmënd më, siç un tash e tutje do të bëj me ty çfardo që të thuash. Gjynah që Peshku nuk e ka opsionin e bllokimit se do të kisha kursyer edhe këtë koment.

Deshira jote do behet realitet. Ia dhe nje ide te mire Peshkut sidoqofte.

Pyetje me t’futme.

Dushmanet e pafat sot .humben nje ndeshje qe duhej ta fitonin 3-0.

gjer me tani, kane fituar kompanite e basteve,

gjer me tani ka fituar shkaterrimi me gjithsejt, edhe ne futboll si kudo. Artistet e mdhenj te Qatarit, nje shkretetire perveluese pa asnje tradite futbolli, siper rere me beduine dhe deve, poshte nafte dhe midis koqe qe kane petrodollare me thase te fituar pa asnje merite, kane ndertuar struktura te kushtueshme moderne ne mes te shkretetires, piramida egjyptiane qe nuk i duhen me njeriu mbasi te mbarojne ndeshjet partizani-dinamoja. Ne kete kohe krize energjitike kur po ndrohen llampat e rrugeve per te kursyer, stadiumet e Qatarit ftohen me kondicionere gjigante qe vjellin energji ne hapsire kozmike. As ja vlen te permendet shfrytzimin i eger kapitalist i puntoreve qe kane ndertuar stadiumet dhe strukturat, sklleverit e Keopsit kishin me teper te drejta dhe kushte pune me te mira, numer vdekjesh skandaloze nga mungesa e sigurimit teknik etj, por kush po pjerdh per dava myslimonsh te trashe mer jau qe s’morin vesh nga jeta, ka rendesi me bo i dor muhabet per neshje: “Apapapa, e pe mrome mër çër ju punum, ja futi nje rrafishate djathtas para portes, alla i majte i ra me kaptine, u rrotullu topi, menja pordhe portjerit, i kaloi topi per shalesh, e hengrët n’mythe golin, apapapa çër gallate mër çër gallate!”.

futbo

1 Like

ku kjo tiku ?

nuk e di, e gjeta rastesisht, m’boni pershtypje dhe e ruajta. Por mund te kerkosh me opsionin imazh te gugllit po deshe, ti je kompieturist i zoti, jo si Pjeri :joy:

ok