Qatar 2022

Cili ekip mendoni do e fitojë world cup në 18 dhjetor!?

1 Like

Ka ardhur koha ta fitoje Argjentina. Por po nuk e fitoi Mesi,le ta fitojne Doktori dhe Foltorja. Keshtu thone edhe sondazhet e Qimit ne kembe me te barastundurin ne gjunje

1 Like

Në Qatar fiton kush është më qerrata. Si gjithnjë xhanëm, fitojnë qerratenjtë, kjo botë është e qerratenjve.

Itaila

USA, me Z, Trump.

1 Like

Zoti Trump dhe USA ka fituar historikisht qëkur pordhi ne publik Zoti Biden. E shumta qe mund te beje Zoti Trump eshte qe t’i riktheje Amerikes lavdine e dikurshme ne menyre qe Zoti Biden te pjerdhe prap me sukses para publikun amerikan. Bile Zoti Trump do beje mire ta riktheje vazhdimisht Ameriken ne lavdine e dikushme ne menyre qe Zoti Biden te pjerdhe vazhdimisht mbi lavdinë amerikane si rikthim në amëshim i te njejtes pordhe kozmike. Keshtu historia e njerzimit do të mbetet gjithnje në lumturine e rikthimit të perjetshem te se njejtes zhurme shperthyese te lumtur.

Franca nuk e fitoka, është e sigurt

ku berishi ?

Ti mos u duk andej se do te presin lulushin .Ne Qatar nuku i kane xhan pederastet.

etrit berisha - Google Search Me duket Nuk e ka ne liste Rey😌

1 Like

#dojadalim

immagine

Atje ne reren e Arabise
Ngrihet flamuri i Shqiperise
Poplli :grinning:

1 Like

Kupen do ta fitoj ai ekip qe finale dot shenoje me shume gola :joy:

:+1:

Maradona po te ishte gjalle do kishte deke nga marazi .meqe ra llafi po lulushet shqiptare qe i dine te gjitha e iu vune pas me sfurqe Edi Reja i cili me nje kombetare ekpweimentale me lojtare te superiores mezi mori nje barazim me arapine saudite ne ndeshje miqesore dy jave perpara se ata te mundnin argjentinen .

#qyqa,qyqa

immagine

Mos mu drejto më e mos më përmënd më, siç un tash e tutje do të bëj me ty çfardo që të thuash. Gjynah që Peshku nuk e ka opsionin e bllokimit se do të kisha kursyer edhe këtë koment.

Deshira jote do behet realitet. Ia dhe nje ide te mire Peshkut sidoqofte.

Pyetje me t’futme.

Dushmanet e pafat sot .humben nje ndeshje qe duhej ta fitonin 3-0.