Qeveria greke reagon ndaj Ramës, Kotzias: Me historinë duhet të jemi seriozë

http://www.gazetatema.net/web/2016/11/04/qeveria-greke-ragon-ndaj-rames-kotzias-me-historine-duhet-te-jemi-serioze/

koçia-s:kissing_heart:

Ed Rama si Laokonti po na kallxon kalin,nderkohe perendite e ligsise i kane nisur gjarprinjte.
Bravo Edvin Kristaqi!

Mos mer burr u talle me Edvin Kristaqin,

Edi ti thote JO greqise per varret qe kerkon te hap ne shqp dhe njekohesisht ti paketoje ato qe jane hapur tashme dhe tua nise ne greqi.
Per te tjerat ta marri me kadale kadale.