Reagim befasues nga publiku për Ermonela Jahon

Shfaqjet e vëna në skenën e Operas Mbretërore të Londrës transmetohen live në cilësi të lartë edhe në kinema anë e mbanë botës. Për të kuptuar si e ka pritur publiku i kinemasë shfaqejn e Madama Butterfly ku rolin e protagonistes Cio Cio Sane luajti Ermonela Jaho, Opera prestigjoze ka ftuar publikun të japë përshtypjet në faqen e tyre Online. Reagimet e artëdashësve do t’ju befasojnë. . Ermonela Jaho është tanimë në kulmin e karrierës dhe ka fituar admirimin e publikut të operas kudo në botë.

2 Likes

Kineze eshte kjo?

Jo jo, kinez eshte ai mes Trumpit dhe Flynit, kjo eshte japoneze.

kam degju per miqesine shqiptaro-kineze, jo ate shqiptaro japoneze

nga na doli jahoja japoneze?

Violeta ka qene roli rutine, Madam Butterfly hera 1re te degjoj per Ermonela Jahon dhe kam idene akoma me i veshtire, na behet qefi per te