Revolucioni demokratik i Bashës

Basha eshte all in me revolucionin demokratik. Berisha refuzon te mbaje fjalim dhe nderseje turmen.
A eshte kjo vetevrasje politike e bashes, apo matje pulsi para zgjedhjeve per te kuptur nga shkon rryma?

C’i duhet fjalimi Berishes ? Qe baba 5 gishta ktu …

3 Likes

Ka dyqon Nordstrom ne Tirone ?

Revolucjon per te marre serish pushtet, mos ja ulni vlerat fjales revolucja

Me ben pershtypje shume te madhe qe tek keto protestat e PD-s shumica derrmuse mbi 99% jane meshkuj… Nuk kane gra e vajza keta?

Vajzat e grate jane me xhuzepinen, kunder dhunes

Edhe policet sexy i kishte heq palloshi qe bente show me to, ishte tremb nga Luli.

Nuk i kishte heq nga fryka jo , po ashtu kishte qene nje muhabet :wink:

Forca e mazhorances se heshtur.
Pas vendimit politik te disa kompanive per te mos tregetuar produktet e vajzes se presidentit,vjen edhe shuplaka e rradhes e mazhorances se heshtur.
Urime Ivanka Trumpit per fitoren e rradhes…

Hu givs e fak?

Shume i zhgenjym me ket proteste. Dukej qarte qe e dine qe do humbasin. Te pakten te bojshin icik gjasme, sa per ti dhene icik shprese popllit demokrat.

Nderkohe qe ne qender te fotos qe solli Donaldi eshte nje grua a vajze.

Ja e bone 99-ten, 90. Cer ndryshoi?
Nga ana tjeter keta te PD-se per bura kurva i di une. Nga e di ti se nuk u ka kerku Sala te vinin ne miting me tanga, dhe ky bjondi nuk po ja trego???

E kuptoj qe ka kohe qe eshte zhytur niveli i bisedes ne peshk ne thellesi te ngjashme me ate te Marjanes por nuk kam aq shume oksigjen.

1 Like

Mos ta kruaje trumpi me besozin tash, se i ngelet ivankes malli ke dera

Permendja e faktit qe PD-ja ka burra kurve nuk ul nivelin e diskutimin. Niveli ulet kur ti nuk i pergjigjes pyetjes se cer ndrysho nese sipas fotos qe ju referove vete, shkove nga 99% burra, ne 90% burra.

Ajo vajza eshte gazetare qe ishte ulur me mikrofon per te intervistuar.

1 Like

Provokacja!!

jehone ne shtypin nderkombetar deri tek fox news ne amerike, ate qe lexon presidenti i amerikes

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/02/18/çfarë-shkruajnë-mediat-e-huaja-për-protestën-e-pd-së#.WKiQbTw8KaM

1 Like

Fake news thote njeri