Rrjetet sociale pasurojnë hacker-at |

Ka pas Black 6 months Sale : Buy one book for free, get 200 books gjithashtu free. Dhe te lutem mos i hudh mrena murit te baces sa largohesh nga shpia Pjerit.

1 Like

Do t’i kete blere vete kodoshi qe te thone njerezit ky qe po shitet kaq shume e kaq shpejt coc do kete brenda qe ja vlen.

U bera kurioz dhe kerkova mos dilte ne ebay. S’doli gje, po me doli kjo, Cliffsnotes per ata qe s’e kane lexuar librin:

:smile:

1 Like

Kjo qenka si miniere floriri.

Partia e Reformave Radikale.

Dhe misioni sekret:

ai nuk ndodhet në Belgjikë si azilant, por si një lider i bashkpunimit Shqipëri-Belgjikë, pse jo edhe i hyrjes së Shqipërisë në BE (EU)!

Ne kete e dinim, nuk eshte me dhe aq sekret. Puna ne magazine eshte si front, puna e vertete eshte tjeter. Si ata mafiozet qe shesin lule ose pica.

E shikon c’te ben zemerbutesia jote Pjer? Te kishe hequr qafe Ramizin dhe Saliun, Shqiperia mund te kishte hyre ne Evrope tani. Gjithashtu keto protesta e pengesa te tjera jane pasoje e zemerbutesise tende.

kete metode gjembo, ka vite qe ka filluar ta aplikoje edhe Shtepia e Librit ne Tirane.
ne po flasim per nje tjeter metode, si ajo qe perdor ebay, apo edhe shume shtepi botuese, ku nxjerrin librin ne reklame (ne komjuter) dhe nese do ta lexosh, duhet ti paguash shtepise botuese apo autorit çmimin qe eshte gjithmon me i ulet se çmimi i vertete i shkruar ne kapakun mbylles, e me pas te hapet faqja per ta lexuar librin.
ne te shumten e rasteve, ne faqe te tilla, nuk arrin dot ti fotokopjosh,

bohica, keshtu si thua ti ka dhe kendej ne europe, dhe te kuptoj shum mire, por habitem se ti pse nuk po kupton, se une po flas per diçka krejt tjeter.
ebay psh, para ca vitesh, kur po shiste VQ per 3 dollare, pa dijenine time, (nje shok me lajmeroi), dhe kur une iu bera ankesen, ata e hoqen nga qarkullimi pas nja dy ditesh.
pra kush donte ta lexonte, duhej te paguante 3 dollare.

Cili ishte ai rob me durim gomari qe skanoi 462 faqet e VQ per ta bere ebook dhe e shiste me nga $3? Do te ta kene bere ata te shtepise botuese qe e kishin gati.

Kjo shpjegon pse nuk po shiten me VQ, ose pse Amazon mund ta kete refuzuar, si dhe pse nuk e pranojne falas as bibiliotekat ne Shqiperi. Se jane mbushur me keto kopjet 3 euroshe.

Nje konkurrent do te ta hedhe me duket duke i shitur me aq pak;thua se aq pak vlen VQ! S’ka mundesi tjeter!